SKODA FABIA 1.4 TDI

Veturë Prizren , Prizren, RK 1 vit më parë

Përshkrim

Shitet Skoda Fabia 1.4 TDI E sapo importuar nga Zvicra 1 vjet regjistrim
shum e rujtne 172,000 km te kaluara me liber te servisit edhe japit
garancion per kilometra Guma te dimrit Radio me CD dhe AUX Gjamat
elektronik 2 qilsa Klim ABS ESP Bordcompijuter Servis te kryer etj...
Per me shum info kontak nr: 045604888 ose 049631092

Marrëveshje

Prizren , Prizren, RK

324 shikime 0 komente ID #843

Rreth shitësit

Hysni Elezi
Hysni Elezi 3 vit më parë
QR CODE
Hysni Elezi
Kosovë
Registered 3 vit më parë