Kohët e fundit shtuar në faqen tonë

Dhoma per Femijè Me Porosi vib+377 44 799 989
7 orë më parë
Marrëveshje
Dhoma per Femijè Me Porosi vib+377 44 799 989
Prodhojm Dhoma Fjetje . Dhoma per Femijë Kuzhina Garnitura etj, Per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit 044 222 451 049 494 030 viber +377 44 799 989 Dhomat e fjetjes jon me 2 vite garancion dysheku (ortipedic pa feder) transportin si dhe montimin e bejm ne gjithe teritorin e Kosoves PER me Shume Modele vizitoni F...
Malishevë, Gjakovë, RK/ 7 orë më parë/ 9 shikime
Malishevë, Gjakovë, RK
Marrëveshje
Anonim
SHITET banesa 109m2, në Lipjan
7 orë më parë
Marrëveshje
SHITET banesa 109m2, në Lipjan
SHITET banesa 109m2, në Lipjan. REF: B21/18/SH - 109 m2 - Kati 7 - Dhomë dite - Kuzhinë - Tri dhoma gjumi - Dy banjo - Ballkon - Banesa është e gatshme për banim në muajin Dhjetor 2018 Çmimi : 430 E m2 Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim: +383 49 822 899 (Viber, Whatsapp) +383 45 802 803 (Viber, What...
Lipjan, Prishtinë, RK/ 7 orë më parë/ 7 shikime
Lipjan, Prishtinë, RK
Marrëveshje
ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2
10 orë më parë
37 €
ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2
ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA 37 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERDE ZEBRA 23 EURO M2 TE GJITHA LLOJET KAN 5 VITE GARANCION MATJA DHE MONTIMI NE GJITH KOSOVEN VIBER 0038344171866 049 93 1111 KUTIA LLAMARIN
Prizren , Prizren, RK/ 10 orë më parë/ 3 shikime
Prizren , Prizren, RK
37 €
PASSAT 1.9 VITI 2001 NDRIM I MUNDSHEM
18 orë më parë
3'800 €
PASSAT 1.9 VITI 2001 NDRIM I MUNDSHEM
Shitet passat 1.9 tdi viti 27.12.2000 osht ne gjendje te mir serviset e kryme ryp dhemzor I ndrum Klim funksionale Regjistrimi ika dal. Per ma shum info 045519666 Ndrim ka tjter qmim
Prizren , Prizren, RK/ 18 orë më parë/ 9 shikime
Prizren , Prizren, RK
3'800 €
Shes Tel Samgung Galaxy S Advance
19 orë më parë
90 €
Shes Tel Samgung Galaxy S Advance
Shes Tel Samgung Galaxy S Advance Me Preiardhe Nga Germania Telin Muj Me Ba Ndrrim Edhe Me Loptop Ska Lidhje Qfare A Veq Mos Me Kan Me Defekt Teli Nuk Ka Kurfar Defekti Asht 32Gb Per Qdo Sen Kontakto Ne Numrin 049-229-464
Klinë, Pejë, RK/ 19 orë më parë/ 9 shikime
Klinë, Pejë, RK
90 €
Detektiv Privat
1 ditë më parë
Marrëveshje
Detektiv Privat
Një hetim privat që kryhet mirë duhet të jetë i matur, efektiv dhe i shpejtë. Koncepti i diskrecionit është i një rëndësie parësore. Sot njerëzit, me të vërtetë janë shumë të vëmendshëm dhe kuriozë për jetën që i rrethon dhe prandaj është shumë e rëndësishme të kryejmë një mision per ju. Agjentët tanë janë jashtëzakoni...
Prishtinë, RK/ 1 ditë më parë/ 3 shikime
Prishtinë, RK
Marrëveshje
PC GAMING - i7 - 8 gb ram - 8 GB AMD Radeon r9 390
1 ditë më parë
750 €
PC GAMING - i7 - 8 gb ram - 8 GB AMD Radeon r9 390
PC GAMING - i7 - 8 gb ram - 8 GB AMD Radeon r9 390 Sapphire SPECIFIKAT Mainboard: Intel® DeskBoard CPU: Intel® Core™ i7-2600K Processor (up to 3.40 GHz 3.40 GHz ) RAM: 8GB XPG RGB 2x4 GB SSD: 120GB Crucial, Graphics Card: AMD Radeon r9 390 Sapphire NITRO 8GB GDDR5, 33 mhs Case: nJoy Power Supply: CoolerMaster 1000 Watt...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 1 ditë më parë/ 9 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
750 €
Blej Vetura qe Nuk i Perdorni Defekt Aksident etj
1 ditë më parë
Marrëveshje
Blej Vetura qe Nuk i Perdorni Defekt Aksident etj
Blej Vetura qe Nuk i Perdorni Defekt Aksident etj viber kontakt +38649358144
Besianë, Prishtinë, RK/ 1 ditë më parë/ 22 shikime
Besianë, Prishtinë, RK
Marrëveshje
Agjent i mbështetjes teknike (Kanadë)
1 ditë më parë
Marrëveshje
Agjent i mbështetjes teknike (Kanadë)
Agjent i mbështetjes teknike (Kanadë) Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Përgjigjet në telefonata dhe siguron takimet • Ndërlidhet me konsumatorë për të siguruar dhe procesuar informacionet për t'iu përgjigjur pyetjeve dhe shqetësimeve Ildhur me kërkesat e produkteve dhe shërbimeve. • Grumbul lon informacionet e konsumatorë...
Prishtinë, RK/ 1 ditë më parë/ 0 shikime
Prishtinë, RK
Marrëveshje
Punsohu
Mekanik i Aviacioneve (Gjermani)
1 ditë më parë
Marrëveshje
Mekanik i Aviacioneve (Gjermani)
Mekanik i Aviacioneve (Gjermani) Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Përgatitja e komponentëve mekanike dhe hidraulike në vendin e ndërtimit • Mekanika në pajisje instalon dhe bën komponente mekanike dhe hidraulike • Ekzekutimi i testeve funksionale • Dokumentimi i punës së kryer Eksperiencat : • Trajnimi i përfunduar si mek...
Prishtinë, RK/ 1 ditë më parë/ 0 shikime
Prishtinë, RK
Marrëveshje
Punsohu
Kuzhinier/e (Suedi)
1 ditë më parë
Marrëveshje
Kuzhinier/e (Suedi)
Kuzhinier/e (Suedi) Detyrat dhe Përgjegjësitë : • Shpërndarja e detyrave të përditshme të biznesit. • Ekzekutimi i urdhrave. • Ndjekja e programit të vetë-monitorimit. • Planifikimin e ushqimit. • Planifikimin e personelit të përditshëm. • Shërbim në ushqim dhe pije nga kuzhina. Vendi: Varberg, Suedi. Data e Skadimit: ...
Prishtinë, RK/ 1 ditë më parë/ 1 shikim
Prishtinë, RK
Marrëveshje
Punsohu
Enëlarës/e (Zvicer)
1 ditë më parë
Marrëveshje
Enëlarës/e (Zvicer)
Enëlarës/e (Zvicer) Detyrat dhe Përgjegjësitë • Swis Steel është duke kërkuar për të punësuar një enëlarës/e - asistent/e në kuzhinë - me kohë të plotë. Nëse jeni të interesuar atëherë dërgoni aplikacionin tuaj së bashku me dokumentet përcjellëse. • Ju do merreni me larjen e enëve dhe do performoni detyra të tjera në k...
Prishtinë, RK/ 1 ditë më parë/ 1 shikim
Prishtinë, RK
Marrëveshje
Punsohu