Banese me qira te Siriusi

Banesë me Qira Prishtinë, Prishtinë, RK 6 muaj më parë

Përshkrim

Banese me qira te Hotel Siriusi, eshte komplet e mobiluar dhe gjendet ne katin e 7 dhe ka kete renditje:

* Dhome gjumi
* Sallon
* Kuzhine
* Banjo
* Terase

Per me shume info: 049 222 303, 049 849 420

  • Ngrohje
  • Ashensor
  • Ballkon
250 €

Prishtinë, Prishtinë, RK

77 shikime 0 komente ID #871

Rreth shitësit

AL-Agency
AL-Agency 6 muaj më parë
QR CODE
AL-Agency
Prishtinë, Prishtinë, Kosovë
Registered 6 muaj më parë