Shitet Toka 1 Hektar e 2 Ari ne Mleqan

Tokë për ndërtim Drenas, Prishtinë, RK 6 muaj më parë

Përshkrim

Toka ndodhet 50 metra nga Magjistralja Prishtine - Peje, perballe shtepise se Latif Kryeziut dhe Pikes se Karburanteve EURO BENZ

Toka ka dalje ne Magjistrale permes rruges lokale 5 metra te gjere e cila e ndan token ne 2 pjese (ana e djathte 42 Ari dhe ana e majte 60 Ari)

Toka eshte ne nje vend te pershtatshem dhe i ploteson te gjitha kushtet per hapjen e ndonje biznesi (Fabrike, Depo, Ferma te ndryshme,etj) por mund te shfrytezohet edhe per troje

Toka ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi: 2000 EUR per Ari

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/315-044 & 045/666-765 
2'000 €

Drenas, Prishtinë, RK Magjistralja Prishtine - Peje Ne Mleqan

154 shikime 0 komente ID #869

Rreth shitësit

Fitim Gashi
Fitim Gashi 2 vit më parë
QR CODE
Fitim Gashi
Klinë, Pejë, Kosovë,
Magjistralja Prishtine - Peje ne Kijeve
Registered 2 vit më parë