Shitet Trolli 25 Ari ne Kijeve

Tokë për ndërtim Drenas, Prishtinë, RK 6 muaj më parë

Përshkrim

Trolli ndodhet afer Magjistrales Prishtine - Peje aty ku fillon rruga Kijeve - Zahaq dhe ka dalje ne rrugen lokale ( e cila se shpejti do te asfaltohet ).

Trolli ka rryme, uje, kabllovik dhe ne te ardhmen e afert do te kete edhe ujesjelles dhe kanalizim dhe eshte nje vend ideal per ndertimin e shtepise.

Trolli ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi: 3000 EUR per Ari

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 045/666-765 & 044/315-044
3'000 €

Drenas, Prishtinë, RK Magjistralja Prishtine - Peje Ne Mleqan

132 shikime 0 komente ID #867

Rreth shitësit

Fitim Gashi
Fitim Gashi 2 vit më parë
QR CODE
Fitim Gashi
Klinë, Pejë, Kosovë,
Magjistralja Prishtine - Peje ne Kijeve
Registered 2 vit më parë