PS3 PLAYSTATION + 4 CD

Elektronikë tjera Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

PS3

SHITET PS3 ULTRASLIM + 4 CD

DHE PAISJE SHTES

TEL 044/940075
VIBER +37744940075

145 €

Prishtinë, RK

13 shikime 0 komente ID #448

Rreth shitësit

Albert Berisha
Albert Berisha 3 vit më parë
QR CODE
Albert Berisha
Prishtinë, Kosovë
Registered 3 vit më parë