shitet printeri hp dhe scaneri nga gjermania 30 euro

Elektronikë tjera Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Jane shume te rujtme ne gjendje mirePostuar nëpërmjet celularit.
45 €

Prishtinë, RK

11 shikime 0 komente ID #536

Rreth shitësit

Albert Berisha
Albert Berisha 3 vit më parë
QR CODE
Albert Berisha
Prishtinë, Kosovë
Registered 3 vit më parë