Canon 5D Mark III

Fotoaparat SLR, EVIL Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- JO REFURBISHED!
- JO PAJISJE TE IMPORTUARA PREJ TURQISE!
- TE GJITHA TE PRODHUARA NE BRITANINE E MADHE!
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038- CANON 5D MK 3 TRUPI [ME TE GJITHA PAJISJET FABRIKISHT]
+ EXTRA - SANDISK 32GB EXTREME
+ EXTRA - QANTE
+ EXTRA - 1 SET FOTO REFLEKTORA PHOTTIX 5in1
+ GARANCION


- CANON 5D MK 3 [ME TE GJITHA PAJISJET FABRIKISHT]
+ EF 24-105 f/4.0L IS oUSM
+ EXTRA - QANTE
+ EXTRA - SANDISK 32GB EXTREME 
+ EXTRA - 1 SET FOTO REFLEKTORA PHOTTIX 5in1
+ GARANCION
2'500 €

Prishtinë, RK

44 shikime 0 komente ID #197

Rreth shitësit

PixelPro
PixelPro Përdorues i paregjistruar
QR CODE
PixelPro
Përdorues i paregjistruar