Sony Alpha 350a 14.2mp

Fotoaparat SLR, EVIL Therandë, Prizren, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Sony Alpha 350a 14.2mp, me objektiv dhe me dy bateri aparati eshte ne gjendje te rregullt. Qmini i diskutueshem.
270 €

Therandë, Prizren, RK

29 shikime 0 komente ID #802

Rreth shitësit

Mergim Zymberi
Mergim Zymberi 3 vit më parë
QR CODE
Mergim Zymberi
Prishtinë, Kosovë
Registered 3 vit më parë