Shpored Mile

Furrë elektrike Gjilan, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Shitet shporedi elektrik ne gjendje te rregullt asnje defekt punon mir sic e shikoni dhe ne foto.

Gjindemi ne Gjilan.

Telefon: 045-620-018

Viber: +37745620018

130 €

Gjilan, RK

25 shikime 0 komente ID #252

Rreth shitësit

Gentijana Regjepi
Gentijana Regjepi 3 vit më parë
QR CODE
Gentijana Regjepi
Pejë, Kosovë
Registered 3 vit më parë