Shporet Beko

Furrë elektrike Prishtinë, Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Shporetit i punon furra dhe dy pllaka.Nxemset e furres i ka te nderruara vitin e kaluar.viber:+377 44 185 655
45 €

Prishtinë, Prishtinë, RK

63 shikime 0 komente ID #780

Rreth shitësit

Hysni Elezi
Hysni Elezi 3 vit më parë
QR CODE
Hysni Elezi
Kosovë
Registered 3 vit më parë