Kamer canon shes ose ndrroj me fotoaparat canon

HD Videokamerë Malishevë, Gjakovë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Kamer canon shes ose ndrroj me fotoaparat canon esht pothuaj se e re ka
dy bateri adapterin qanten zomin. Te interesuarit te lajmerohen ne tel.
Dhe viber+37744160425 shtoj edhe pare
500 €

Malishevë, Gjakovë, RK

36 shikime 0 komente ID #583

Rreth shitësit

Hysni Elezi
Hysni Elezi 3 vit më parë
QR CODE
Hysni Elezi
Kosovë
Registered 3 vit më parë