Shitet KAMER SONY HXR-MC 1500P

HD Videokamerë Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Shitet kamera profesjonale me model sony HXR-MC1500P kjo kamer eshte
ne gjendje te regullt dhe esht vetem 6 muaj e perdorur ka 1 bateri 1
memoricart 32GB dhe TREPODIN vlera e kesaj kamere eshte 1450 euro
Kontaktoni në +377 44 888 698 VIBER dhe +386 49 888 698

1'450 €

Prishtinë, RK

16 shikime 0 komente ID #194

Rreth shitësit

Gezim Hasani
Gezim Hasani 3 vit më parë
QR CODE
Gezim Hasani
Prishtinë, Kosovë
Registered 3 vit më parë