Urgjent KAMERA SONY HDV ME TRIPODA

HD Videokamerë Gjakovë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

shes urgjent kameren Sony hdv 1080i. Pixella Ben inxhizimin ne hd dhe nermal kualitet posedon tripodat me gjith rrota bateriat te reja Ka 12 or blic Origjinal m bateri 4 orshe + kond gjon extra i blemn plus qanten e ka kamera me ni fjal komplet paisjet qka i duhet ni kameramani kameren e kom ble tre Ka garancion per Kamer jap garancion baj edhe ndrrimm qmimi esht i volitshemm numri tel 045 230 737 muni me shkru en whatss app

Marrëveshje
Shitës profesional

Gjakovë, RK

24 shikime 0 komente ID #348

Rreth shitësit

Isak Elezi
Isak Elezi 3 vit më parë
QR CODE
Isak Elezi
Prishtinë, Kosovë
Registered 3 vit më parë
Gjithqka për Canon & DJI