Lavatriqen (makinen per tesha)

Lavatriqe Gjilan, Gjilan, RK 3 vit më parë

Përshkrim

shitet maqina e teshave e firmes Mile shume e. mire dhe e ruajtur punon
perfekt nuk ka asni far defekti per info me te hollesishme kontakto
+37745601227

99 €

Gjilan, Gjilan, RK

46 shikime 0 komente ID #720

Rreth shitësit

Mergim Zymberi
Mergim Zymberi 3 vit më parë
QR CODE
Mergim Zymberi
Prishtinë, Kosovë
Registered 3 vit më parë