Teknik E Bardhe ( Mall i ri ) Nga Gjermania

Paisje elektrike tjera Ferizaj, Ferizaj, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Me shumic dhe me pakic te gjitha te sapoardhur nga Gjermania .. Frigorifer , Enlares , Shpored etj .. per me shum ejani tek ne ose kontaktoni ne numrin ton te telefonitKontaktoni tani sepse ka ardh malli i ri nga Gjermania ..Keto foto jan te vjetra !!
Marrëveshje

Ferizaj, Ferizaj, RK

102 shikime 0 komente ID #648

Rreth shitësit

Gezim Hasani
Gezim Hasani 3 vit më parë
QR CODE
Gezim Hasani
Prishtinë, Kosovë
Registered 3 vit më parë