Shitet Tv SHARP 42 inq

Televizion, Radio Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

TV HD SHARP 42" i importuar nga Norvegjia shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te
rregullt.
Tv ka 3 hyrje HD, 3 hyrje SCART, hyrje per PC, dalje per autoparlant, e shume gjera tjera shtese.
Tv eshte firm origjinale dhe kualitetin e ka te garantuar.

290 €

Prishtinë, RK

11 shikime 0 komente ID #461

Rreth shitësit

Hysni Elezi
Hysni Elezi 3 vit më parë
QR CODE
Hysni Elezi
Kosovë
Registered 3 vit më parë