TV HD ELFUNK 26''

Televizion, Radio Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

TV HD ELFUNK 26" i importuar nga NORVEGJIA shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt.
Tv ka 3 hyrje HD, 3 hyrje SCART, hyrje per PC, dalje per autoparlant, e shume gjera tjera shtese.
Tv eshte firm origjinale dhe kualitetin e ka te garantuar.
Qmimi 105€.

105 €

Prishtinë, RK

21 shikime 0 komente ID #332

Rreth shitësit

Mergim Zymberi
Mergim Zymberi 3 vit më parë
QR CODE
Mergim Zymberi
Prishtinë, Kosovë
Registered 3 vit më parë