Kamera Mashtruese 4x (Fake Camera)

Vëzhgim, Alarm Lipjan, Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

4 copa 50 EURO
100% Markë të re dhe të lartë
Karakteristika:
Për përdorim të brendshëm ose në natyrë
Vjedhjen, grabitje dhe vandalizëm nga shtëpi apo të biznesit lokalet tuaj
Përdorni për të dy brendshme dhe te jashtme.
Montuar në mur kllapa dhe përbërës.
Lehtë dhe të shpejtë për të instaluar -Nuk ka lidhje të nevojshme
Keq LED dhe instalime elektrike reale të bëjë atë të duket për të punuar si një aparat vërtetë të sigurisë
Kursyer paratë tuaja
Kjo
profesionale-looking Dummy / Camera Fake Security është bërë të duket
si gjë e vërtetë, e cila do të parandalojë grabitje, vjedhje dhe
vandalizëm pa koston e lartë të një kamera të vërtetë të sigurisë.
Kur
vendoset në shtëpinë tuaj ose të biznesit, madje edhe kriminelët më të
sofistikuar do të mendojnë se objekti është i ruajtur nga një sistem
survejimi të teknologjisë së lartë dhe të shkojnë në kërkim të një
objektiv më të lehtë.
Ajo ka një ndezje dritë e kuqe LED e cila operon në 2 bateri AA (nuk përfshihen)
imitim të lartë profesionale, e bëjnë të ngatërrohet lehtë me kamera të vërtetë
Rritur sigurinë tuaj me një kosto fraksion të kamerave të vërtetë
Lehtë për të instaluar me ardhjen grupim në rritje
Mund të përdoret si brenda dhe jashtë
Ideal për shtëpitë, dyqane, biznesi, garazh
specifikimet:
Materiali: ABS
Ngjyra: e zezë
Kamera Përmasat: 130 * 66 * 65mm (L * W * H)
Bracket Gjatesia: 100mm
Base Bracket: 50 * 58mm
Bracket Lëvizja Arm: Plotësisht rregullueshme (0-90 anim në rënie, 0-360 L / R rotacioni)
Aktivizimi Camera: vazhdueshme
On / off metodë: largimin / instalimin e baterive
Burimi i energjisë: Madhësia 2 AA bateri (nuk përfshihen)
Jetën e baterisë: 3-6 muaj
Keq LED dhe instalime elektrike reale të bëjë atë të duket për të punuar si një aparat vërtetë të sigurisë.
****une gjendem ne fsh Magure****

45 €

Lipjan, Prishtinë, RK

124 shikime 0 komente ID #767

Rreth shitësit

Hysni Elezi
Hysni Elezi 3 vit më parë
QR CODE
Hysni Elezi
Kosovë
Registered 3 vit më parë