KosVision kamera alarma pajisje te orarit te punes

Vëzhgim, Alarm Prishtinë, Prishtinë, RK 5 muaj më parë

Përshkrim

Bëjmë shitjen, montimin dhe instalimin e sistemeve të sigurisë dhe komunikimit si:

Kamera (IP kamera dhe analoge),
Alarm ndaj zjarrit,
Alarm ndaj vjedhjes,
Interfoni dhe videofoni,
Kontrolli i qasjes (Access control),
Kontrolli i orarit të punës (Time attendance),
Shtrirjen dhe konfigurimin e rrjeteve,

Ofrojmë 1 vit garancion në paisje.
Na kontaktoni:
049 317 110 Viber
Me rrespekt, KosVision.
____________________
Telefon Telefona samsung iPhone LG huawei lap top pc kompjuter alarm kamer kamerë kamere kamerën kamera. Verurë vetura mercedes benz bmw x5 passat volvo rrymë elektrikë.
Marrëveshje

Prishtinë, Prishtinë, RK

23 shikime 0 komente ID #899

Rreth shitësit

Sead Hajredinaj
Sead Hajredinaj Përdorues i paregjistruar
QR CODE
Sead Hajredinaj
Përdorues i paregjistruar