Bateri per laptop HP probook 4730s e re

Kompjuterë - Pjesë Prishtinë, Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Shitet bateria e re e paperdorur e sapo ardhur nga Zvicrra . Per ata qe posedojn laptop HP probook 4730s . Çmimi eshte 50 euro.

Arsyeja e shtijes eshte se kam diqka tjeter defekt ne laptopin tim personal dhe kam porosit bateri te re pa nevoje .

Kontakti : +377 44 934 957 Vala + Viber
+386 49 274 507 Ipko


50 €

Prishtinë, Prishtinë, RK

49 shikime 0 komente ID #744

Rreth shitësit

Mergim Zymberi
Mergim Zymberi 3 vit më parë
QR CODE
Mergim Zymberi
Prishtinë, Kosovë
Registered 3 vit më parë