Transcend USB flash drive 64 GB, 3.0

Kompjuterë - Pjesë Prizren, RK 8 muaj më parë

Përshkrim

Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të Viberit +38349600953 ose në email: [email protected]

Brendi: Transcend
Kapaciteti: 64 GB
Porti USB: 3.0
Shpejtësia (reale): Read = 80 MB/s, Write = 40 MB/s sipas softuerëve testues.

USB eshte i ri dhe ne paketim origjinal Transcend, permasave te vogla dhe i pershtatshem per perdorim te gjere, për PC, laptop, tablet, radio makinash, TV etj.

Produkti merret ne Prizren dhe Prishtine ne lokacione sipas marrveshjes ndersa ne te gjitha viset e tjera bleresi paguan 2 euro per posta te shpejta me dergim brenda 24h deri ne 48h.
17 €
I/e re
Shes

Prizren, RK

28 shikime 0 komente ID #874

Rreth shitësit

Orest
Orest Përdorues i paregjistruar
QR CODE
Orest
Përdorues i paregjistruar