USB flash 8 GB ne formë qelsi Mercedes

Kompjuterë - Pjesë Prishtinë, Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Shes USB flash 8 GB ne forme qelesi per Mercedes dhe me pako speciale
me logo te Mercedesit qe shihet ne foto. Per me shume
Tel.+37744690769(Viber)049797996(hej)
10 €

Prishtinë, Prishtinë, RK

31 shikime 0 komente ID #804

Rreth shitësit

Mergim Zymberi
Mergim Zymberi 3 vit më parë
QR CODE
Mergim Zymberi
Prishtinë, Kosovë
Registered 3 vit më parë