Shes kompjuter dell komplet me gjitha paisjet

PC-Komplet Prishtinë, Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Shes kompjuterin dell me gjitha paisjet dhe tavolin n gjendje t rregullt pune dhe i rujtun per ma shum info tel...049.587.783
160 €

Prishtinë, Prishtinë, RK

21 shikime 0 komente ID #545

Rreth shitësit

Hysni Elezi
Hysni Elezi 3 vit më parë
QR CODE
Hysni Elezi
Kosovë
Registered 3 vit më parë