Extra Banes me qira per çift ose nderkombetar

Banesë me Qira Prishtinë, Prishtinë, RK 7 muaj më parë

Përshkrim

Leshohet Ekstra banes me qera ne Dardani te ipko te ora.

-Kodi: D6
- Renditja: Salloni me kuzhin, 1 dhome gjumi, banjo ballkoni.
- Mobilje moderne.
- Kati 4 me lift.
- Nxemja qendrore me termokos.
- Çmimi 350 euro i pa diskutushem

Kontakti:
045 117 118 Viber
049 224 563 Viber & WhatsApp
[email protected]
www.facebook.com/agjensionidemiri


Per te marre oferta tjera na kontaktoni ne numrat e telefonit dhe ne email adres apo faqen e facebook-ut

____________________________
Fjale te ngjashme: Banes apartment gasonjerk shpi tok truall kerr makin shitet blej blihet kerkoj mercedes benz golf pasat passat opel citroen peugeot telefon samsung iphone huawei ekran tach traktor lap top pc shtepiz moler mjeshtri mjeshter nxemje rryme uje laminat keramik pllaka renovim renovime ustah kombi telefona shporet kalda stuf
  • Ngrohje
  • Klimë
  • Ashensor
  • Ballkon
  • E re
370 €

Prishtinë, Prishtinë, RK Dardani Te Ipko

35 shikime 0 komente ID #994

Rreth shitësit

Agjensioni Demiri
Agjensioni Demiri Përdorues i paregjistruar
QR CODE
Agjensioni Demiri
Përdorues i paregjistruar