Shitet banesa 2 dhomëshe 50m2 kati në Fushë Kosovë

Banesë në Shitje Fushë Kosovë, Prishtinë, RK 8 muaj më parë

Përshkrim

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Postes dhe Hotel KosVegas) me sipërfaqe 50m2, Ndërtim i Limi Konstrakshen, kati i 7-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë. Banesa përfundon në Maj 2019. Parakontrata bëhet të Noteri

Ndërtim i ri.

Çmimi:25.000€. I negocjushëm.+383/ 44245454 (VIBER).

044245454

[email protected]

www.kosova-immobilien.com
  • Ashensor
  • Ballkon
  • E re
25'000 €
I/e re
Shes

Fushë Kosovë, Prishtinë, RK Afër Postes

39 shikime 0 komente ID #909

Rreth shitësit

Kosova Immobilien
Kosova Immobilien Përdorues i paregjistruar
QR CODE
Kosova Immobilien
Përdorues i paregjistruar