Shitet banesa 2 dhomshe 42m2 kati 5 Ulpian

Banesë në Shitje Prishtinë, Prishtinë, RK 7 muaj më parë

Përshkrim

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Ulpiana (afër, Fontanes), me sipërfaqe 42m2 (neto) kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkona dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar, ka parking rrugor, ka ujë 24H. Banesa është me dokumenta ne rregull, me flete poseduse.


Çmimi: 47.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
[email protected]
www.kosova-immobilien.com
47'000 €

Prishtinë, Prishtinë, RK Ulpian

35 shikime 0 komente ID #986

Rreth shitësit

Kosova Immobilien
Kosova Immobilien Përdorues i paregjistruar
QR CODE
Kosova Immobilien
Përdorues i paregjistruar