Objekti 2000m2 me qira ne EMSHIR KALABRI

Dyqan me Qira Prishtinë, Prishtinë, RK 8 muaj më parë

Përshkrim

Objekti posedon 590m2 lokale dhe 1300m2 garazha dhe depo me hymje te veqant.
Eshte i pershtatshem per shum veprimtari.
10 €
I/e re
Me qira

Prishtinë, Prishtinë, RK Emshir Kalabri

21 shikime 0 komente ID #892

Rreth shitësit

Petriti
Petriti Përdorues i paregjistruar
QR CODE
Petriti
Përdorues i paregjistruar