Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke

Tokë për ndërtim Pejë, RK 7 muaj më parë

Përshkrim

Toka gjindet 10-15 metra nga rruga kryesore, perballe Villes se Latif Kryeziut (Al Petrol-Shell) dhe Pikes se Derivateve EURO BENZ dhe ka dalje ne
Magjistralen Prishtine - Peje (rruga e vjeter) permes rruges lokale 5 metra te gjere e cila e ndan token ne 2 pjese (ana e majte 42 Ari dhe ana e djathte 60 Ari)

Pozita e tokes eshte ne nje vend te pershtatshem ne mes rruges se vjeter dhe rruges se re dhe i ploteson te gjitha kushtet per hapjen e ndonje biznesi
(Depo, Fabrike, Ferma te ndryshme etj) por mund te shfrytezohet edhe per troje.

Toka ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi per Shitje: 2000 EUR per Ari
Çmimi per Qira: 1200 EUR ne Muaj
Ndrrimi me diqka qe na konvenon

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/315-044 & 045/666-765
2'000 €
I/e përdorur
Shes

Pejë, RK Magjistralja Prishtine - Peje Ne Kijeve/Mleqan 3200

50 shikime 0 komente ID #1082

Rreth shitësit

Fitim Gashi
Fitim Gashi 3 vit më parë
QR CODE
Fitim Gashi
Pejë, Kosovë,
Magjistralja Prishtine - Peje ne Kijeve/Mleqan
Registered 3 vit më parë
Shes Toke per biznese ne Mleqan dhe Troll per shtepi ne Kijeve