Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq

Tokë për ndërtim Pejë, RK 4 muaj më parë

Përshkrim

Trolli gjindet afer Magjistrales Prishtine - Peje ( rruga e re ) ne pjesen nga ku do te vazhdoje rruga Kijeve - Zahaq.

Trolli ka rruge te asfaltuar, rryme, uje, kabllovik dhe ne te ardhmen e afert do te kete edhe ujesjelles e kanalizim dhe eshte nje vend ideal per ndertimin
e shtepise. Siperfaqja e Trollit eshte 25 ARI ku mund te ndertohen 2 ose 3 shtepi dhe te gjitha te kene dalje ne rrugen e asfaltuar.

Trolli ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi: 3000 EUR per Ari

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/315-044 & 045/666-765
3'000 €
I/e përdorur
Shes

Pejë, RK Magjistralja Prishtine - Peje Ne Kijeve/Mleqan 3200

56 shikime 0 komente ID #1095

Rreth shitësit

Fitim Gashi
Fitim Gashi 3 vit më parë
QR CODE
Fitim Gashi
Pejë, Kosovë,
Magjistralja Prishtine - Peje ne Kijeve/Mleqan
Registered 3 vit më parë
Shes Toke per biznese ne Mleqan dhe Troll per shtepi ne Kijeve