Isak Elezi
Gjithqka për Canon & DJI

Artikujt e fundit të shitësit

MacBook Pro 15.4 ekrani i5
3 vit më parë
Marrëveshje
MacBook Pro 15.4 ekrani i5
MacBook Pro 15.4 ekrani Mid 20104 Ram120 SSD Hardisk2.4 Procesori i5 2 grafika intel hd 3000 dhe Nvidia geforce gt 330mshih foto 049889444 [email protected]
Prizren, RK/ 3 vit më parë/ 13 shikime
Prizren, RK
Marrëveshje
Isak Elezi
Dyer Per Garazha ALIUDOORS
3 vit më parë
600 €
Dyer Per Garazha ALIUDOORS
Dyer per garazha nga prodhuesit me te njohur europian:FlexiForce (HOLLAND)BENINCA (ITALY)KINGSPAN (BELGIUM)I gjith materiali qe e posedojm eshte i kualitetit te lart.Dyert kan garancion nga fabrika per 10 vite per panelin dhe pjeset perberese ndersa servisi i rregullt 5 vite pa pages duke perfshir edhe prishjet nga rry...
Ferizaj, RK/ 3 vit më parë/ 14 shikime
Ferizaj, RK
600 €
Isak Elezi
Urgjent KAMERA SONY HDV ME TRIPODA
3 vit më parë
Marrëveshje
Urgjent KAMERA SONY HDV ME TRIPODA
shes urgjent kameren Sony hdv 1080i. Pixella Ben inxhizimin ne hd dhe nermal kualitet posedon tripodat me gjith rrota bateriat te reja Ka 12 or blic Origjinal m bateri 4 orshe + kond gjon extra i blemn plus qanten e ka kamera me ni fjal komplet paisjet qka i duhet ni kameramani kameren e kom ble tre Ka garancion per Ka...
Gjakovë, RK/ 3 vit më parë/ 24 shikime
Gjakovë, RK
Marrëveshje
Isak Elezi