Mergim Zymberi
Prishtinë, Kosovë

Artikujt e fundit të shitësit

Corsa opel 1.4 Viti 1990
2 vit më parë
220 €
Corsa opel 1.4 Viti 1990
Shesh Veturen corsa opel 1.4 e vitit 1990 Eshte e regjistrume deri me 14/05/2017
Prizren , Prizren, RK/ 2 vit më parë/ 1166 shikime
Prizren , Prizren, RK
220 €
Mergim Zymberi
Shitet Anti Radari
3 vit më parë
70 €
Shitet Anti Radari
Shitet anti radari i cili ben detektimin e radarve ne komunikacion i cili ka 2 opcione City (qytet) highway(autostrad) Distanca 360 shkall gjersi City- 600-1200 metra largsi Highway- 2500 metra largsi I pershtatshem per tgjitha veturat Dhe shkalla e maskimit 100% per mos me ra ne sy tek policia ka formen e Bugati Veyro...
Gjilan, Gjilan, RK/ 3 vit më parë/ 43 shikime
Gjilan, Gjilan, RK
70 €
Mergim Zymberi
LG NEXUS 5 16GB
3 vit më parë
80 €
LG NEXUS 5 16GB
Lg nexus 5 ngjendje te mir teknikePerveq gjamit e ka t krisur xhamin jashtI ardhur nga jasht
Mitrovicë, Mitrovicë, RK/ 3 vit më parë/ 39 shikime
Mitrovicë, Mitrovicë, RK
80 €
Mergim Zymberi
Shtëpi 210m2 me qira ne lagjen SANTEA.
3 vit më parë
2'000 €
Shtëpi 210m2 me qira ne lagjen SANTEA.
Shtëpi 210m2 me qira ne lagjen SANTEA.Shtëpia gjendet afër në mes të Zyrës së auditorit të Përgjithshëm dhe Kafiterisë MRIZI I ZANAV.Shtëpia ka lokacion shumë të përshtatshëm për organizata apo kompani të ndryshëm që dojn ta shfrytëzojn për seli apo zyre.Shtëpia është 2 ( dy ) katëshe dhe ka 210m2 si dhe 2 ari truall t...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 44 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
2'000 €
Mergim Zymberi
Mobile dhe tavolina
3 vit më parë
390 €
Mobile dhe tavolina
Jemi prodhues te këndeve dhe tavolinave Këndi me dimension 300*300 cm qmimi 390 euro (dy treshe njeri me hapje plus këndi)Viber:+377 45 657 940
Ferizaj, Ferizaj, RK/ 3 vit më parë/ 58 shikime
Ferizaj, Ferizaj, RK
390 €
Mergim Zymberi
Shitet galaxy s6 demo version
3 vit më parë
195 €
Shitet galaxy s6 demo version
shitet ose nderrohet samsung galaxy s6 demo(pa simkartele, eshte origjinal i prodhuar per reklama).Telefoni eshte pa asnje grrithe dhe gjithqka ne rregull(me garancion).Mund te me kontaktoni ne viber +38649809109
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 32 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
195 €
Mergim Zymberi
GASONJERK me QERA ne Ulpiane te Mozarti*
3 vit më parë
160 €
GASONJERK me QERA ne Ulpiane te Mozarti*
Gasonjerk me qera ne ulpiane te mozarti .eshte ne katin 2.ka kushte shum te mira banimi edhe ka kete rendtije Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00tel:045/ 667 997049/ 601 666 viber038/ 55 80 87e-mail: [email protected]ër me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 660 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
160 €
Mergim Zymberi
SHITEN BANEST ne MATI 1 NDERTUS PRINCESHA*
3 vit më parë
800 €
SHITEN BANEST ne MATI 1 NDERTUS PRINCESHA*
Shiten dy banes te lagja Mati 1, ndrtus kompania Princesha, :Banes ne katin e 3, me sip.105m2 me renditje: - 3 Dhoma gjumi,- Sallon me kuzhine,- Banjo,- Terasa,- Wc, Banes ne katin e 4, me sip. 85m2 me renditje:- 2 Dhoma gjumi,- Sallon me kuzhine,- Banjo,- Terasa,Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00tel:045/ 666 ...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 68 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
800 €
Mergim Zymberi
Auto(Zona) Blejm Gjitha Veturat Me Defekte Rks ?
3 vit më parë
7'000 €
Auto(Zona) Blejm Gjitha Veturat Me Defekte Rks ?
Vetur Bleresi: (AutoZona) Jeni lodhur nga tregjet apo nga pa mundesia per ta shitur veturen, zgjidhja eshte e leht, posedoni vetura BMW, VW , AUDI, MERECEDES , me dogan apo pa dogan, te regjistruar apo te pa regjistruar, te akisdentuara apo te pa aksidentuara. te gjitha keto lloje te veturave mund ti shitni tek ne. gji...
Rahovec, Gjakovë, RK/ 3 vit më parë/ 45 shikime
Rahovec, Gjakovë, RK
7'000 €
Mergim Zymberi
Fellne per opel
3 vit më parë
100 €
Fellne per opel
Shes fellne 13 per opel te ardhura nga zvicrra shum te mira Per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042
Viti, Gjilan, RK/ 3 vit më parë/ 19 shikime
Viti, Gjilan, RK
100 €
Mergim Zymberi
Chevrolet Captiva 2.0 Diesel -07 Rks
3 vit më parë
4'999 €
Chevrolet Captiva 2.0 Diesel -07 Rks
Shitet Chevrolet Captiva 2.0 Diesel viti 2007 në gjendje të mirë teknike.Vetura ka Doganen e paguar dhe ka regjistrim Rks deri në muajin 11.2016.Vlenë të theksohet se vetura siq po shihet dhe në foto ka pas një aksident të vogel dhe air back-at i ka të hapur(jashtë funksionit).Km: 158.000 me libra të servisit.Ju mirëpr...
Gjakovë, Gjakovë, RK/ 3 vit më parë/ 23 shikime
Gjakovë, Gjakovë, RK
4'999 €
Mergim Zymberi
Ore Diesel original
3 vit më parë
25 €
Ore Diesel original
Ore dore diesel kjo Qe shihet ne foto.per me shume produkte like faqen: m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/ Tel.+37744690769(Viber)049797996(hej)
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 39 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
25 €
Mergim Zymberi
OPEL VEKTRA -04 qmimi:1300 fix
3 vit më parë
1'300 €
OPEL VEKTRA -04 qmimi:1300 fix
SHES OPEL VEKTRA 2004 1.8 BENZIN E ARDHUR NGA ZVICRRA NE GJENDJE TEPER TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE.POSEDON:GJAMA ELEKTRONIK,KLIME FUNKSIONALE,RADIO CD,GOMA SHUME TE MIRA,INTERIER TE PASTER ETJ.QMIMI ESHTE:1300 EURO.TEL:045 804 239
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 21 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
1'300 €
Mergim Zymberi
MERCEDES EVO 220 CDI FULL -08
3 vit më parë
Marrëveshje
MERCEDES EVO 220 CDI FULL -08
MERCEDES E-CLASS 2.2 CDI EVO MODEL 100KW 136PSMOTORIN ME ZINGJIR ( JO RRYP DHEMBZOR )I POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA - PA DOGANSHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT VITI I PRODHIMIT 12.2007 MODEL 2008ELEGANCEEXTRA POSEDON:**LAJSNET CROM**ULSET ME NXEMJE**NAVIGACION **MAPE KOTROLL**DVD**AUTOMATIK TIPTRONIK**KLIMA T...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 50 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
Marrëveshje
Mergim Zymberi
USB flash 8 GB ne formë qelsi Mercedes
3 vit më parë
10 €
USB flash 8 GB ne formë qelsi Mercedes
Shes USB flash 8 GB ne forme qelesi per Mercedes dhe me pako speciale me logo te Mercedesit qe shihet ne foto. Per me shume Tel.+37744690769(Viber)049797996(hej)
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 29 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
10 €
Mergim Zymberi
Shes (ndrroj)bicikleten e re pa perdor
3 vit më parë
120 €
Shes (ndrroj)bicikleten e re pa perdor
Shes bicikleten e re pa perdor ose e ndrroj me naj tel Viber +38649886866
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 37 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
120 €
Mergim Zymberi
Sony Alpha 350a 14.2mp
3 vit më parë
270 €
Sony Alpha 350a 14.2mp
Sony Alpha 350a 14.2mp, me objektiv dhe me dy bateri aparati eshte ne gjendje te rregullt. Qmini i diskutueshem.
Therandë, Prizren, RK/ 3 vit më parë/ 27 shikime
Therandë, Prizren, RK
270 €
Mergim Zymberi
Toshiba Portege R700
3 vit më parë
280 €
Toshiba Portege R700
Toshiba Portege R700Tel.: 044-240 106 ose 049-237 430 (Viber)
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 13 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
280 €
Mergim Zymberi
Biciklete shes ose ndrroj me tel ose diqka tjeter
3 vit më parë
50 €
Biciklete shes ose ndrroj me tel ose diqka tjeter
bicikleta eshte e mire eshte me goma te holla i ka bandashat 27eshte e ardhur nga gjermania eshte ne gjendje te rregulltte interesuarit te kontaktojne ne tel049 405 343faleminderit
Mitrovicë, Mitrovicë, RK/ 3 vit më parë/ 211 shikime
Mitrovicë, Mitrovicë, RK
50 €
Mergim Zymberi
BMW 730 D AUTOMATIK NAVI FULL EXTRA 4 MUJ RKS
3 vit më parë
6'400 €
BMW 730 D AUTOMATIK NAVI FULL EXTRA 4 MUJ RKS
BMW 730 DVITI I PRODHIMIT : 2002I REXHISTRUAR DERI NE GUSHT NE GJENDJE SHUM T`MIRNAVIGACIONAUTOMATIK FELLNEULSET ME NXEMJESENZOR PARKINGUXHAMA TE ZIULSE LKURKOMANDA NE TIMONXENONKLIMATRONIKDRITA TMJEGULLESESP TEMPOMATBORD KOMPJUTERTIMON SERVO ABS AIR BAG GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE MBYLLJE QENDRORE ETJ...QMIMI...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 41 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
6'400 €
Mergim Zymberi
Vektra 1.7 Disel
3 vit më parë
1'290 €
Vektra 1.7 Disel
Shitet Vektra 1.7 Dizel ne Gjendje shume te mire optike dhe teknike.Shpenzimet i ka shume shume vogla 5.5l 100 km E kom testu vet,Ka 4-goma t'reja,Fellnet e opel astres shume rujshme,Radio cd,usb,aux,sd-card,Regjistrim ka 12 muaj ,Trapin e pare ja kom servisu kejt ,Uljen e ka ndrruar ,Filterin e Uljes ,Filterin e ajrit...
Ferizaj, Ferizaj, RK/ 3 vit më parë/ 16 shikime
Ferizaj, Ferizaj, RK
1'290 €
Mergim Zymberi
Rimorkio
3 vit më parë
450 €
Rimorkio
RimorkioSapo ardhur nga ZvicraMe dogan me librezÇmimi 450 EuroE çmimi i fundit 430 Euro FIX045 30 40 00 ose Viber
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 19 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
450 €
Mergim Zymberi
Shiten Patikat Runners
3 vit më parë
45 €
Shiten Patikat Runners
Shiten patikat runners new generation nr 45 te reja,shume te pershtatshme per ecje.044345766 viber
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 38 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
45 €
Mergim Zymberi
Golf 3 1.9 TD
3 vit më parë
1'550 €
Golf 3 1.9 TD
shes golf 3 ne gjendje te rregullt 1.9 TD .gomat e dimrit te reja plus te veres me fellne.
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 23 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
1'550 €
Mergim Zymberi