Artikujt e fundit të shitësit

Shitet Honda fes 125cc
3 vit më parë
950 €
Shitet Honda fes 125cc
Shitet Honda fes125 skuteri osht shum ne gjendje te rregullt me dukumenta baterin e re
Mitrovicë, Mitrovicë, RK/ 3 vit më parë/ 40 shikime
Mitrovicë, Mitrovicë, RK
950 €
Riki
Shitet skuter Mondial ZC Perfekt ,RKS
3 vit më parë
580 €
Shitet skuter Mondial ZC Perfekt ,RKS
Shitet Mondial skuter ne gjendje te rregullt ndrrim i mundshem ,per ma shum informata kontakto ne numrin 049377376 njejti numer edhe ne VIBER,WHATSAPP
Drenas, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 56 shikime
Drenas, Prishtinë, RK
580 €
Riki
Biciklete
3 vit më parë
85 €
Biciklete
Shitet bicikleta e ardhur nga gjermanija. Bicikleta i ka gomat e ndrruara para disa diteve.
Mitrovicë, Mitrovicë, RK/ 3 vit më parë/ 26 shikime
Mitrovicë, Mitrovicë, RK
85 €
Riki
Akumlator 12V/100Ah te tenkave te KFOR-it me gel
3 vit më parë
Marrëveshje
Akumlator 12V/100Ah te tenkave te KFOR-it me gel
Akumlatoret jane 12V/100Ah ne gjendje shume te mire te mbushura me gel kvalitet te qendrueshem se jane te parapara edhe per luftera,mund te rimbushen me ryme sa here qe te doni jane te KFOR-it te tankseve ushtarake prodhim Gjerman...Mund te kontaktoni ne cdo;Ne dite pune (hene-premte) 18°°-22°°h.Ne fundjave (shtune-die...
Prizren , Prizren, RK/ 3 vit më parë/ 53 shikime
Prizren , Prizren, RK
Marrëveshje
Riki
Powertek per ushtrime trupit
3 vit më parë
15 €
Powertek per ushtrime trupit
Powertek Xl per ushtrime trupit te fitnes
Mitrovicë, Mitrovicë, RK/ 3 vit më parë/ 32 shikime
Mitrovicë, Mitrovicë, RK
15 €
Riki
Shes Compaq Presario CQ57
3 vit më parë
44 €
Shes Compaq Presario CQ57
Shes Compaq Presario CQ57hdd 320gb, ram 2gbbatterin ma shum se 2oremodel i ri049 688 488 viber044 759 402
Mitrovicë, Mitrovicë, RK/ 3 vit më parë/ 34 shikime
Mitrovicë, Mitrovicë, RK
44 €
Riki
Shes Llaptop HP Compac 6510b
3 vit më parë
40 €
Shes Llaptop HP Compac 6510b
Shes llaptop HP Compac 6510b Core2DuoFinger Print Ram 2gbHDD(harddisk) 150gbProcesor 2*2.2ghzqmimi me marveshjeNuk ndizet Me kete defekt u ardh prej Gjermanis e skom provu me ndreq Bëjm edhe ndrrim Kontakt 049-897-378Mund te kontaktoni edhe ne Viber
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 28 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
40 €
Riki
Samsun S5 16GB
3 vit më parë
220 €
Samsun S5 16GB
ShesSamsung S5 pothuase i ri16 GBPosardhur nga Zvicra+ 2 fotrolla orgjinalVREJTJE: Seni mirë shitet me pare, ndrrim nuk bojm045 30 40 00 ose Viber
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 28 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
220 €
Riki
BANESE ME QIRA TE PARKU I QYTETIT AFER LIFEFITNES^
3 vit më parë
250 €
BANESE ME QIRA TE PARKU I QYTETIT AFER LIFEFITNES^
Leshoje banese me qira te Parku i Qytetit afer Life Fitnessit,ndodhet ne katin e 2-te,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:sallonkuzhinedhome gjumi koridor banjo ballkonQë t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.comFacebook: Patundshmeri Search Estate#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin t...
/ 3 vit më parë/ 21 shikime
250 €
Riki
ZAFIRA 2.0 DTI ME 7 ULSE KLIM DOGAN HOMOLOGIM
3 vit më parë
Marrëveshje
ZAFIRA 2.0 DTI ME 7 ULSE KLIM DOGAN HOMOLOGIM
OPEL ZAFIRA 2.0 DTI74KW 101PSE POSA ARDHUR ME DOGAN HOMOLOGIMSHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJEVITI I PRODHIMIT 31.12.2001 MODEL 2002EXTRA POSEDON:**KLIMA FUNKSIONALEBORDCOMPIJUTERKARRIGA COMFORTSERVO TIMONINTIMONIN NE LEVIZJEABS EDHE ESPAIR BAG x10ALARM E CENTRALLPASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 22 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
Marrëveshje
Riki