Albert Berisha
Prishtinë, Kosovë

Artikujt e fundit të shitësit

Monitor SIEMENS
3 vit më parë
20 €
Monitor SIEMENS
Shes Monitor ne gjendje te rregullt ,SIEMENS
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 13 shikime
Prishtinë, RK
20 €
Albert Berisha
Canon Lens 18-200IS NEW
3 vit më parë
419 €
Canon Lens 18-200IS NEW
Canon Lens 18-200I ri pa perdor ne kutiViber +37744316775
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 10 shikime
Prishtinë, RK
419 €
Albert Berisha
Punim me laps
3 vit më parë
4 €
Punim me laps
Punim me laps grafik.
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 13 shikime
Prishtinë, RK
4 €
Albert Berisha
shitet printeri hp dhe scaneri nga gjermania 30 euro
3 vit më parë
45 €
shitet printeri hp dhe scaneri nga gjermania 30 euro
Jane shume te rujtme ne gjendje mirePostuar nëpërmjet celularit.
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 11 shikime
Prishtinë, RK
45 €
Albert Berisha
FM Transmiter me bluetooth per autoradio dhe tuner
3 vit më parë
43 €
FM Transmiter me bluetooth per autoradio dhe tuner
FM Transmiter me bluetooth per autoradio dhe tunerKodi i produktit: G944599Kjo paisje dedikohet qe gjate vozitjes me ndigju muzik nga telefoni, me telefonu me te dy duart ne timon, mandej zgjidhe problemin per ato CD autoradio qe nuk i lexojn CD-jat e djegta, nuk lexojn MP3 ose WMA, nuk kan hyrje AUX, nuk kan USB port ...
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 11 shikime
Prishtinë, RK
43 €
Albert Berisha
Neonka per pllafon
3 vit më parë
10 €
Neonka per pllafon
Neonka per plaffonNe gjendje te rregulltCopa 10 euro045 30 40 00 ose VibeePostuar nëpërmjet celularit
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 19 shikime
Prishtinë, RK
10 €
Albert Berisha
Kamina me Ngrohje Qëndrore
3 vit më parë
Marrëveshje
Kamina me Ngrohje Qëndrore
Kamina monues, Kamina dekorativ, Kamina me ngrohje qendrore, Kamina me pelet, Biokamina, Aksesore, etjwww.hiticompany.net  +377 44 571 572 / +386 49 16 16 00www.facebook.com/hitiKamina  [email protected] ShitorjaRr.Komandant KumanovaKoshare, FerizajSalloni ne QagllaviceQagllavicePrishtineSalloni PejeViva Fre...
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 35 shikime
Prishtinë, RK
Marrëveshje
Albert Berisha
Shitet Lepuri
3 vit më parë
20 €
Shitet Lepuri
Shitet Lepuri i bute, dhe i shoqerueshem per femije.Çmimi i negociueshem.
Mitrovicë, RK/ 3 vit më parë/ 10 shikime
Mitrovicë, RK
20 €
Albert Berisha
Akuarium per Peshqi
3 vit më parë
140 €
Akuarium per Peshqi
Shes Akuarium per peshqi. punojm edhe me porosi. per info shtes kontakto edhe ne :Nr telefonit ===> 045685868 ose Viber===> +37744908288
Ferizaj, RK/ 3 vit më parë/ 32 shikime
Ferizaj, RK
140 €
Albert Berisha
Shes koliben e qnit ikstra e marume me boks
3 vit më parë
150 €
Shes koliben e qnit ikstra e marume me boks
Koliba osht e punme ekstra me boksBashk per mashum Na kontktoni Ket numer 044266644Postuar nëpërmjet celularit
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 19 shikime
Prishtinë, RK
150 €
Albert Berisha
Asus Corei7 8GB Ram
3 vit më parë
480 €
Asus Corei7 8GB Ram
Shes laptopin me keto performanca:bej ndrrim edhe me mac book.laptopi sapo ka ardhur nga gjermania ne gjendje te re dhe perfekte.8gb ram,core i7 cpu,1 TB hard Disk.Battery InformationBattery Chemistry Lithium Ion (Li-Ion)Battery Capacity 2600 mAhMaximum Battery Run Time 5 HourInterfaces/PortsHDMI YesTotal Number of USB...
Ferizaj, RK/ 3 vit më parë/ 11 shikime
Ferizaj, RK
480 €
Albert Berisha
Tavolinat dhe Separejat
3 vit më parë
160 €
Tavolinat dhe Separejat
Shiten Tavolinat dhe Separejat te perdorura...Tavolina ka me 4 karrika + tavolina..dhe me 6 karrika + tavolina...Cmimi per tavolina 4-she 170 euro,kurse tavolina me 6 karrika 220 euro...Separejat cmimin e kan 170 euro bashke me sungjera dhe tavoline...Te pershtatshme per restoran,kafiteri e oborr shtepie...shiten me sh...
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 16 shikime
Prishtinë, RK
160 €
Albert Berisha
Termo
3 vit më parë
60 €
Termo
Shes termo 3.5
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 13 shikime
Prishtinë, RK
60 €
Albert Berisha
dalta per hilt
3 vit më parë
30 €
dalta per hilt
dalta per hillti te reja dhe te perdoruna origjinale te ardhuna nga zvicrra , 30 euro copa .
Gjilan, RK/ 3 vit më parë/ 15 shikime
Gjilan, RK
30 €
Albert Berisha
Orendi Shtepiake
3 vit më parë
150 €
Orendi Shtepiake
Ne gjendje te rregulltViber +37745297927
Gjakovë, RK/ 3 vit më parë/ 24 shikime
Gjakovë, RK
150 €
Albert Berisha
Shitet Tavolina për Zyre
3 vit më parë
65 €
Shitet Tavolina për Zyre
Shitet tavolina per zyre super e mir
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 17 shikime
Prishtinë, RK
65 €
Albert Berisha
Krevat per 1 person, korniza plus dysheku
3 vit më parë
40 €
Krevat per 1 person, korniza plus dysheku
Krevati eshte ne gjendje shume te mire. Madhesia e dyshekut eshte 80 x 190. Eshte i cmontuar
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 32 shikime
Prishtinë, RK
40 €
Albert Berisha
Karrige me rrota
3 vit më parë
10 €
Karrige me rrota
Karrige me rrota. Gjendjen e saj mund ta shihni ne fotografi.
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 18 shikime
Prishtinë, RK
10 €
Albert Berisha
Shitet Komodina Simpo per Tv 2+1 Orgjinale
3 vit më parë
65 €
Shitet Komodina Simpo per Tv 2+1 Orgjinale
Shitet Komodina Simpo 2+1 Origjinal plus komoda per tv eshte me 4 fioka teper funksionale ju garantoj posedon edhe dollap special si poshte edhe nalte siq shihet edhe ne foto
Gjilan, RK/ 3 vit më parë/ 21 shikime
Gjilan, RK
65 €
Albert Berisha
Shitet Dera e Plastikes REHAHU per Banjo
3 vit më parë
89 €
Shitet Dera e Plastikes REHAHU per Banjo
Shitet dera e banjos e re pa asnje gervishje askund ashte teper e rujtun me dimienzione gjatsia 1.95. Me 90 cm gjersia e firmes REHAHU made in Germany
Gjilan, RK/ 3 vit më parë/ 143 shikime
Gjilan, RK
89 €
Albert Berisha
Prodhojm dyer e dritare te plastikes me zbritje
3 vit më parë
85 €
Prodhojm dyer e dritare te plastikes me zbritje
PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu80:205-125eu pa rolet kurse me rolet 185euDyer per banjo 120eu60:60 gratisDyer garazhdave 900 eu[me motorr]Dyer te humjes nga 250-750euGjithasht...
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 49 shikime
Prishtinë, RK
85 €
Albert Berisha
Qantë për Laptop GRUNDIG
3 vit më parë
10 €
Qantë për Laptop GRUNDIG
Qantë për Laptop GRUNDIG , e re e ardhur nga Gjermania !
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 7 shikime
Prishtinë, RK
10 €
Albert Berisha
Audi A3 1.9 TDI -97
3 vit më parë
2'850 €
Audi A3 1.9 TDI -97
Shitet Audi a3 klimatronik, ABS ,karrikat me nxemje etj Rks deri ne muajin e 7. 2016 Hipotek nuk eshteMundesi ndrrimi Verejtje: Me ndrrim ka tjeter qmim!
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 20 shikime
Prishtinë, RK
2'850 €
Albert Berisha
A19 Banesë me Qira te Shtëpia e pleqëve 350€
3 vit më parë
350 €
A19 Banesë me Qira te Shtëpia e pleqëve 350€
Banesa Posedon:3 - Dhoma Gjumi1 - Sallon me Kuzhinë1 - Banjo1 - Wc1 - Ballkon+Nxemje Qendrorekati - 4KODI : #10Tel:044/841-555 | 049/213-223Viber: +377 (45)567-866NË DISPOZICION PREJ ORËS 09:00 - 18:00 .E-Mail: [email protected] në Facebook:https://www.facebook.com/RealEstateRelacionwww.relacion-ks.com
Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 7 shikime
Prishtinë, RK
350 €
Albert Berisha