Gentijana Regjepi
Pejë, Kosovë

Artikujt e fundit të shitësit

BMW X5 3.0 MODIFIKANT 2004
5 muaj më parë
9'000 €
BMW X5 3.0 MODIFIKANT 2004
shitet bmw x5 3.0 automatik tiptronik , vetura eshte 2004 dhe posedon : cenzora para dhe pas , karriket memorje , karriket me nxemje para dhe pas , bordkompjuter , navi , tv , cd shanzher , tempomat , shiber , dritaret me rrym dhe me nxemje ,dy qelsa dhe liber te servisit , regjistrim deri me 04.05.2016 , Veturen munde...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 5 muaj më parë/ 94 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
9'000 €
Gentijana Regjepi
SHITET BANESA LUKSOZE NE MATI 1-PRISHTINE
3 vit më parë
55'000 €
SHITET BANESA LUKSOZE NE MATI 1-PRISHTINE
Në shitje banesa luksoze në Lagjen Mati 1 në Prishtinë. Banesa është në kompleksin “Lule Dielli”. Komplet e mobiluar me inventar modern, sallon, kuzhinë, banjo, dhomë gjumi, ballkon. Banesa i ka 65,70 metra katrorë dhe është katin e VI. Ndarja e banesës është komplet e hapur salloni dhe kuzhina. Po ashtu me izolim të d...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 100 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
55'000 €
Gentijana Regjepi
Mercedes E270 CDI
3 vit më parë
7'500 €
Mercedes E270 CDI
Vetura posedon keto : NAVIGACIONKOMANDA N TIMONAUTOMATIK TIPTRONIKDRITA XENONULSE LKURULSE ME NXEMJEULSE ME FTOFJESENZOR PARKINGUKLIMATRONIKDRITA TMJEGULLESESP TEMPOMATBORD KOMPJUTERTIMON SERVO ABS AIR BAG GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE MBYLLJE QENDRORE ETJ.. TE GJITHA FUNKSIONALE :Shes Mercedesin tiptop shum i r...
Gjilan, Gjilan, RK/ 3 vit më parë/ 38 shikime
Gjilan, Gjilan, RK
7'500 €
Gentijana Regjepi
Ore dore longines
3 vit më parë
600 €
Ore dore longines
Shes ore dore longines charleston 5223 swiss made e ardhure nga zvicrra
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 65 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
600 €
Gentijana Regjepi
Shes Shtreter per dhome dite!
3 vit më parë
650 €
Shes Shtreter per dhome dite!
Shtreterit jane 2 tresha,1 dysh dhe 1 fotele lekure! Informata 044 249 654(viber)
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 67 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
650 €
Gentijana Regjepi
Subofer zvuqnik radio kasetofon
3 vit më parë
120 €
Subofer zvuqnik radio kasetofon
shes muzik kasetofon pioneer ni subofer 700wat, dy zvuqnika ts pioneer, dy zvuqnika te vogel per dyr shiten kret bashk me gjeth kabllat pojaqall nuk ka qmimi fix 120e
Prizren , Prizren, RK/ 3 vit më parë/ 33 shikime
Prizren , Prizren, RK
120 €
Gentijana Regjepi
VW Golf 4 1.9 TDI Pacifik 2003
3 vit më parë
3'300 €
VW Golf 4 1.9 TDI Pacifik 2003
Shes golf 4 1.9 TDI 74KW ( njo te kuqe) , viti i prodhimit 2003 , modeli PACIFIK, kilometra te garantuara me liber servisi, klime, kasetofon original VW, or crom , esp, abs, gjamat elektronik, pasqyre elektronike, 2 qelsa etj.Vetura eshte ne gjendje perfekte ne te gjitha aspektet. Kilomtra te garantuara , i posaardhur ...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 40 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
3'300 €
Gentijana Regjepi
HP PAVILLION G7 CORE I5 17.3INCH
3 vit më parë
340 €
HP PAVILLION G7 CORE I5 17.3INCH
Shitet hp pavillion g7 performancat jan 17.3inch led8gb ram750gb hdd1gb hd readon kartela grafike me share 4gbshitet perarsyje se kam marr nje lloptop tjeter llaptopi eshte ne gjendje te shkelqyer vetem baterin nuk e man shum si krejt lloptopat tjera pres bleres serioz NDRRIMI I MUNDSHEM ME NAJ SHTEPIZMund te kontakton...
Gjilan, Gjilan, RK/ 3 vit më parë/ 23 shikime
Gjilan, Gjilan, RK
340 €
Gentijana Regjepi
Shitet trualli në Prizren
3 vit më parë
30'000 €
Shitet trualli në Prizren
Trualli është në rrugicën ndërmjet shkollës Lek Dukagjini dhe tranzitit për në autostradë, ka rreth 2ari hapësirë të kufizuar me murre në të gjitha anët. Ngjitur me truallin gjendet edhe shtëpia që gjithashtu është në shitje
Prizren , Prizren, RK/ 3 vit më parë/ 37 shikime
Prizren , Prizren, RK
30'000 €
Gentijana Regjepi
Fellne 17 me 4 vrima per Citroen, Ford, Peugeot
3 vit më parë
180 €
Fellne 17 me 4 vrima per Citroen, Ford, Peugeot
Shes Fellne 17" ( 17 inch ) me 4 vrima 4x108 pa goma.- Fellnet jane per Citroen, Ford dhe Peugeot.- Citroen Berlingo , C2 , C3 , C3 Picasso , C4 , C5 , Saxo , Xantia , Xsara , Xsara Picasso.- Ford Focus , Mondeo.- Peugeot 206 , 206 CC , 206 Plus , 207 CC , 208 , 306 , 307 , 307 CC , 308 , 308 CC , 405 , 406 , 406 Coupe...
Gjilan, Gjilan, RK/ 3 vit më parë/ 143 shikime
Gjilan, Gjilan, RK
180 €
Gentijana Regjepi
Mercedes 190
3 vit më parë
1'500 €
Mercedes 190
Merdes 190 n gjendje t rregullt 6muj regjistrim
Gjakovë, Gjakovë, RK/ 3 vit më parë/ 28 shikime
Gjakovë, Gjakovë, RK
1'500 €
Gentijana Regjepi
Sony 3 ultraslim 500Gb
3 vit më parë
160 €
Sony 3 ultraslim 500Gb
Shitet sony i ri 500gb ultraslim me 3 cd...Vjen me ni xhestik te vetin origjinal me te gjitha kabllat dhe hdmi... Per sony garantoj... Shume pak i perdorun... Qmimi fiks...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 51 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
160 €
Gentijana Regjepi
Skuter bamooto 150 cc 2008
3 vit më parë
350 €
Skuter bamooto 150 cc 2008
n gjendje te regullt
Mitrovicë, Mitrovicë, RK/ 3 vit më parë/ 30 shikime
Mitrovicë, Mitrovicë, RK
350 €
Gentijana Regjepi
iPhone 6
3 vit më parë
150 €
iPhone 6
Shitet iphone 6 me icloud eshte bler para 3 muaj vetem xhamin para e ka te krisur jo ekrani shitet per pjes viber +377 44 25 99 75
Gjilan, Gjilan, RK/ 3 vit më parë/ 31 shikime
Gjilan, Gjilan, RK
150 €
Gentijana Regjepi
Fellne per mercedes per A,B, Class megoma te reja
3 vit më parë
260 €
Fellne per mercedes per A,B, Class megoma te reja
Shes fellnet me goma Numer 195/55/16Gomat jane micheline thuajse te reja Fellnet jane shume te rujtne Jane per mercedes A Class B class Jane te posaardhura nga gjermania Bk
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 38 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
260 €
Gentijana Regjepi
Shes htc m8 16gb gold
3 vit më parë
170 €
Shes htc m8 16gb gold
Shes htc m8 16gb gold vrejtje kamera mbrapa her her si bon
Mitrovicë, Mitrovicë, RK/ 3 vit më parë/ 156 shikime
Mitrovicë, Mitrovicë, RK
170 €
Gentijana Regjepi
Golf TDI 1.9 me 110 ps
3 vit më parë
1'950 €
Golf TDI 1.9 me 110 ps
Golf 4 1.9 TDI me i te kuqe me 110 ps viti 8.1998 model 2000 i posa ardhur me tabela te huaja,vetura eshte ne gjendje te mirë dhe vetura ka klimatronic,vetura është Automatike dhe shumë e mirëmbajtur me Liber Servisi prej viti kur është prodhuar me 250 mijë kilometra te Garantuara..te gjith te interesuarit me telefonon...
Besianë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 139 shikime
Besianë, Prishtinë, RK
1'950 €
Gentijana Regjepi
Univerzal 445 BEJM NDRRIM viber+38649589654
3 vit më parë
2'400 €
Univerzal 445 BEJM NDRRIM viber+38649589654
SHES TRAKTORIN UNIVERZAL 445 NE GJENDJE TE RREGULLT I BAN GENERALL (remund) PREJ A DERI ZH HIDROLIKT I PUNOJN MIR POASHT EDHE NE MENJAQ FORT MIR ME ISTALIM DRIT ME DUKEMENTACION TE RREGULLT BAJM NDRRIM ME NAJ TRAKTOR MAT ...MADHE IMT 558 MARSY 58 IMT 577 ETJ BEJ NDRRIM ME KAMIJONET QE MEKONVENON APO KOMBI TE.4 ME RIMOR...
Skënderaj, Mitrovicë, RK/ 3 vit më parë/ 153 shikime
Skënderaj, Mitrovicë, RK
2'400 €
Gentijana Regjepi
Shitet Tavolina për Zyre
3 vit më parë
65 €
Shitet Tavolina për Zyre
Shitet tavolina per zyre super e mir
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 51 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
65 €
Gentijana Regjepi
Peugeot sv 125cc
3 vit më parë
350 €
Peugeot sv 125cc
shes skuterin peugeot sv 125cc ngjendje trregullt.dokumenta doganen e pagume.
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 89 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
350 €
Gentijana Regjepi
Seat ibiza 1 vjet regjistrim
3 vit më parë
2'750 €
Seat ibiza 1 vjet regjistrim
shes veturen e tipit seat ibiza e vitit 2002 benzin 1.4 ne gjendje shum te mir , vetura ka klim, ka airbag, osht shum ekonomike nuk hargjet 5 litra ne qin ka fellne dhe ësht me 5 dyer ësht i balancuar ne menyr perfekte, per me shum nese jeni te interesuar na lajmroni ne numrin e telefonit ( 045-636-058) pres nje marrve...
Viti, Gjilan, RK/ 3 vit më parë/ 102 shikime
Viti, Gjilan, RK
2'750 €
Gentijana Regjepi
70cd, filma (aksion,horror,drame,komedi,animuar)
3 vit më parë
70 €
70cd, filma (aksion,horror,drame,komedi,animuar)
Shiten 70cd filma te gjitha lojet si aksion ,triller, horror ,te animuar, komedi ,drame e romance . Edhe te gjitha ne gjendje te mire
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 25668 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
70 €
Gentijana Regjepi
Samsung S5 Mini pothuajse i ri
3 vit më parë
150 €
Samsung S5 Mini pothuajse i ri
Shitet Samsung galaxy S5 Mini pothuajse i ri shum pak i perdorur eshte ne gjendje te rregullt.Qmimi 150 euro ... specifikat mund ti gjeni ne internet per me teper info ... nr kontaktues +38649602811
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 40 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
150 €
Gentijana Regjepi
Shes Karrocen Peg Perego Book Plus Sportivo 3 në 1.
3 vit më parë
500 €
Shes Karrocen Peg Perego Book Plus Sportivo 3 në 1.
Shes Karrocen Peg Perego Book Plus Sportivo 3 në 1.Është 3 pjesëshe:•skeleti + ulesja (përdorët prej moshës 9 muaj deri në 4 vjet)•korpën për bebë (0 deri në 6 muaj)•ulesja për veturë (0 deri në 1 vjet)Karroca është e certifikuar me ISOFIX.Me karrocë vjen qanta (ka dy xhepa të jashtëm), korpa e poshtme për gjësende dhe...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 56 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
500 €
Gentijana Regjepi