Gezim Hasani
Prishtinë, Kosovë

Artikujt e fundit të shitësit

Pastor Gjerman
3 vit më parë
140 €
Pastor Gjerman
Shitet urgjent pastori gjerman 3vjet i kaI vakcinum me koh Me pedigreViber: +38649619621
Ferizaj, Ferizaj, RK/ 3 vit më parë/ 65 shikime
Ferizaj, Ferizaj, RK
140 €
Gezim Hasani
FORD FOCUS -99
3 vit më parë
830 €
FORD FOCUS -99
SHES FORD FOKUS 1999 2.0 16V BENZIN I ARDHUR NGA ZVICRRA NE GJENDJE TEPER TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE.POSEDON:KLIME,FELLNE ORIGJINAL TE FORDIT,RADIO CD,GOMA SHUME TE MIRE,INERIER TE PASTER ETJ.QMIM:830 EURO FIX.TEL:045 804 239
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 72 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
830 €
Gezim Hasani
Acer z150 i ri duos
3 vit më parë
115 €
Acer z150 i ri duos
Shes telefonin acer z150 duos i ri pa asnje shej kon.vib.+38649635631
Prizren , Prizren, RK/ 3 vit më parë/ 34 shikime
Prizren , Prizren, RK
115 €
Gezim Hasani
Ford Fiesta 1.4 TDCi Full Sport me çip edhe muzike ekstra
3 vit më parë
2'200 €
Ford Fiesta 1.4 TDCi Full Sport me çip edhe muzike ekstra
Fordi eshte me tabela te gjermanise , eshte shume i pastert si mrena ashtu edhe jasht edhe ne gjendje shume shume te mire teknikeAmortizerat i ka sport Muzike ka me boksa edhe perforcuesTel: 045 642 412 dhe viber: 00 377 45 642 412
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 74 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
2'200 €
Gezim Hasani
Biçikleta për fëmijë
3 vit më parë
40 €
Biçikleta për fëmijë
Biçikleta e firmes BMX, shumë e ruajtur dhe ne gjendje të rregulltë veq njerēn pedalle e ka të thyer. Është për fëmijë nga 3 deri 7 vjeç.
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 79 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
40 €
Gezim Hasani
SHITET MERCEDES C I REGJISTRAR 1 PRONAR N KS
3 vit më parë
2'100 €
SHITET MERCEDES C I REGJISTRAR 1 PRONAR N KS
SHITET MERCEDES C 180 BENZIN ESHTE NGJENDJE TMIR SHUM I RUJTUN SI MBRENDA ASHTU EDHE JASHT VIT I PRODHIMIT ESHTE 1993 MODELI ESHTE -ELEGANCE-POR ESHT EKSTRA I KA LAJSNE KROM MOTORI KA SHPENZIME MESATAR PUNON SHUM MIR ESHTE I ARDHURA NGA ZVICRA PO I REGJSITRAR RKS KA REGJISTRIM EDHE 2 MUJ E GJYS KA FELLNE T REJA GOMA T ...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 78 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
2'100 €
Gezim Hasani
Microsoft lumia 535
3 vit më parë
65 €
Microsoft lumia 535
Microsoft lumia 535, vetem 1 muj i perdorurur pothuajse i ri, ne gjendje te rregullt punon shum mir, 16 GB. Qmimi i diskutueshem. Nr.tel:049734492
Therandë, Prizren, RK/ 3 vit më parë/ 47 shikime
Therandë, Prizren, RK
65 €
Gezim Hasani
Mercedes BENZ SPORT c36 - 2.5 special Edition
3 vit më parë
3'900 €
Mercedes BENZ SPORT c36 - 2.5 special Edition
Shitet Mercedesi ne gjendje shume te mire si estetike ashtu dhe mekanike. Mercedesi posedon : ABS, ULSET FULL LEKUR, Izolim ndaj zhurmes special, klimatronik, gjamat elektronike, centrall, Tempomat,Fellnat t'AMG-se,. Karikat i ka me nxemje + me levizje elektronike.Vjen me dy par goma te veres (blizzar) dhe te dimrit Pi...
Rahovec, Gjakovë, RK/ 3 vit më parë/ 78 shikime
Rahovec, Gjakovë, RK
3'900 €
Gezim Hasani
Shes papuqe Ngjeshse te dheut
3 vit më parë
Marrëveshje
Shes papuqe Ngjeshse te dheut
Shes ngjeshse te dheut eshte I firmes Bomag ne gjendje te mire pune .Numri 049659431
Skënderaj, Mitrovicë, RK/ 3 vit më parë/ 50 shikime
Skënderaj, Mitrovicë, RK
Marrëveshje
Gezim Hasani
Lokal 100m2 me qira te Domi i Pleqëve
3 vit më parë
500 €
Lokal 100m2 me qira te Domi i Pleqëve
Lokal 100m2 me qira te Domi i Pleqëve.Lokali është i përshtatshëm për shumë veprimtari dhe ofron kushte të mira.Ujë 24h, Rrymë 24h, Kamera, Tavan i dekoruar me ndriqim.ID e shpalljes: 40028Agjencioni për PatundshmëriPro Real Estate038/733-644045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 55 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
500 €
Gezim Hasani
Shitet dvd original nga zvicrra
3 vit më parë
160 €
Shitet dvd original nga zvicrra
Shitet dvd esht me televizor,me cd normal,me cd mp3,esht me usb dhe me shum opsione te tjera.esht bler ne zvicerr 1.500 franga
Lipjan, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 33 shikime
Lipjan, Prishtinë, RK
160 €
Gezim Hasani
Toshiba Satellite L30 15.4| 80GB HDD | 2GB RAM |
3 vit më parë
79 €
Toshiba Satellite L30 15.4| 80GB HDD | 2GB RAM |
Shes Toshiba satellite l30 me keto performancaIntel® Pentium® Dual-Core Processor T2060 2x1.6 Ghz15.4 ", WXGA TFT displayHard disk 80 GB Sata 5400 Rpm2GB, DDR2 RAMDVD/CD RW+/-WIFIGrafika Ati Redeon Xpress 200M SeriesBaterin e mban deri 1 orë.Për më shum Viber/Whatsapp/Tel: 049367009
Prizren , Prizren, RK/ 3 vit më parë/ 39 shikime
Prizren , Prizren, RK
79 €
Gezim Hasani
iphon 5 s gold 16 gb
3 vit më parë
290 €
iphon 5 s gold 16 gb
shes iphone 5s 16 Gb gold veq 1 muj i perdorur. i blere ne Gjermani
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 59 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
290 €
Gezim Hasani
Tavolina
3 vit më parë
110 €
Tavolina
Tavolina me ka 4 karrika
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 42 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
110 €
Gezim Hasani
Banesë 107m2 me qira në Lagjen e Spitalit.
3 vit më parë
350 €
Banesë 107m2 me qira në Lagjen e Spitalit.
Banesë 107m2 me qira në Lagjen e Spitalit.Banesa gjendet afër Shtabit të Eulexit dhe është në katin e III-të dhe është e Mobiluar mirë.Banesa ka këtë renditje:1. Sallon2. Dhoma gjumi1. Kuzhinë1. Banjo1. BallkonID e shpalljes: 00253Agjencioni për PatundshmëriPro Real Estate038/733-644045/596-596 ; 049/596-777 edhe në vi...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 58 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
350 €
Gezim Hasani
Mercedes C220 Cdi
3 vit më parë
7'900 €
Mercedes C220 Cdi
MERCEDES CLK 220 CDI 6 SHPEJTSIAVANGARDMOTORRI MODEL I RI (EVO)VITI I PRODHIMIT : 2006KM: 162,002NGJYRA : KALTERT METALIKENE GJENDJE SHUM T`MIRKLIMATRONIKESP TEMPOMATBORD KOMPJUTERTIMON SERVO ABS AIR BAG GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE MBYLLJE QENDRORE ETJ...QMIMI : 7900 EURO
Fushë Kosovë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 71 shikime
Fushë Kosovë, Prishtinë, RK
7'900 €
Gezim Hasani
RENAUL ESPACE-00 AUTOMATIK nga zvicrra
3 vit më parë
660 €
RENAUL ESPACE-00 AUTOMATIK nga zvicrra
SHES RENAULT ESPACE 2000 3.0 BENZIN I ARDHUR NGA ZVICRRA.POSEDON:GJAMA ELEKTRONIK,KLIME FUNKSIONALE,FELLNE DHE GOMA TE MIRA,INTERIER TE PASTER,RADIO CD,7 ULSE ETJ.QMIMI ESHTE:660 EURO FIX.TEL:045 804 239
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 63 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
660 €
Gezim Hasani
Golf 2 1.6 b """"91.....irexhistruar 1 ..muj
3 vit më parë
1'100 €
Golf 2 1.6 b """"91.....irexhistruar 1 ..muj
Shes golf 2 1.6 b ....91 ...irexhistruar 1 muj nexhedje profekte kotaktoni beni 049393941
Lipjan, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 119 shikime
Lipjan, Prishtinë, RK
1'100 €
Gezim Hasani
Shitet banesa 3 dhomshe 61m2 kati 4 Fush Kosov
3 vit më parë
30'000 €
Shitet banesa 3 dhomshe 61m2 kati 4 Fush Kosov
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Shkolles Mihail Graneno), me sipërfaqe 61m2 kati 4-tër (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka ujë 24H, banesa është me dokumenta ne rregull, me bartje te noteri.Ndërtim i ri.Çmimi: 30.000€...
Fushë Kosovë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 111 shikime
Fushë Kosovë, Prishtinë, RK
30'000 €
Gezim Hasani
Rrakitaqki fabi viber
3 vit më parë
270 €
Rrakitaqki fabi viber
Shes fabi rrakitaqki punon me 0.10 centi viber
Lipjan, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 44 shikime
Lipjan, Prishtinë, RK
270 €
Gezim Hasani
Syza "Louis Vuitton"
3 vit më parë
Marrëveshje
Syza "Louis Vuitton"
Shes syzat "Louis Vuitton" ,janë te reja,shiko fotot!Janë vetem dy llojet te zeza dhe te kafta ,ndersa kush i merr keto dy llojet e fundit ,çmimi i diskutueshem.!Modeli New2016 te Louis Vuitton, shiko ne Google!Press blerës serioz qe janë marakli dhe din qka janë syzat!!!Per me shum INFO: 049-230-877
Pejë, Pejë, RK/ 3 vit më parë/ 53 shikime
Pejë, Pejë, RK
Marrëveshje
Gezim Hasani
Citroen C4 - 2006 - 11 MUAJ REGJITRIM
3 vit më parë
4'000 €
Citroen C4 - 2006 - 11 MUAJ REGJITRIM
SHES CITROEN C45 SHPEJSI PLUS R 1.4 BENZINKLIM NUK KAVITI PRODHIMIT NE FUND 2006 KM 104000 KILOMETRA TE KALUME, SHPENZIMET 100KHM 5.5BORDKOMPJUTER, KOMANDA NE VOLLANME GOMA TE MIRA TE VERESE POSA SERVISUARREGJISTRUAR DHE DOGANUAR NE MENYR TE RREGULLT. REGJISTRIM 1 VJETE TE PLOTE HERA E PARE I REGJISTRUN NE KOSOVE.KOMOD...
Prizren , Prizren, RK/ 3 vit më parë/ 48 shikime
Prizren , Prizren, RK
4'000 €
Gezim Hasani
Mobile
3 vit më parë
350 €
Mobile
Jemi prodhus te Mobileve gjindemi ne ferizajGanitura me jastak te vogel 1+2+3=350€Ganitura me jastak te mdhaj1+2+3=400€
Ferizaj, Ferizaj, RK/ 3 vit më parë/ 178 shikime
Ferizaj, Ferizaj, RK
350 €
Gezim Hasani
Blej fanpage mbi 50.000
3 vit më parë
Marrëveshje
Blej fanpage mbi 50.000
Blej fanpage Shqiptare qe kan se paku 50.000 likes, te interesuarit mund te me kontaktojn permes telefonit. Viber/WhatsAppPres nga ju te ma dergoni linkun e faqes dhe qmimin.Ju falemnderit
Prizren , Prizren, RK/ 3 vit më parë/ 164 shikime
Prizren , Prizren, RK
Marrëveshje
Gezim Hasani