Hysni Elezi

Artikujt e fundit të shitësit

Shees Fuull Cross Honda 125cc
1 vit më parë
1'100 €
Shees Fuull Cross Honda 125cc
Shes Honda Fuull Cross 125cc..Vitii Prodhimit 96 Me Dogan Tpaguar..Me Te Gjitha Serviset e Kryera..Ne Gjendje Perfekte..Bëjj Ndrim Me Veturr Nese Me Konvenon..
Pejë, RK/ 1 vit më parë/ 97 shikime
Pejë, RK
1'100 €
Hysni Elezi
KTM 125
1 vit më parë
1'450 €
KTM 125
Shitet KTM 125 2 taksh shum i rujshem viti i pridhimi 2002 me dokumenta me dogan per ma shum info 044227133 flm per mirkuptimin
Ferizaj, Ferizaj, RK/ 1 vit më parë/ 68 shikime
Ferizaj, Ferizaj, RK
1'450 €
Hysni Elezi
SKODA FABIA 1.4 TDI
1 vit më parë
Marrëveshje
SKODA FABIA 1.4 TDI
Shitet Skoda Fabia 1.4 TDI E sapo importuar nga Zvicra 1 vjet regjistrim shum e rujtne 172,000 km te kaluara me liber te servisit edhe japit garancion per kilometra Guma te dimrit Radio me CD dhe AUX Gjamat elektronik 2 qilsa Klim ABS ESP Bordcompijuter Servis te kryer etj... Per me shum info kontak nr: 045604888 ose 0...
Prizren , Prizren, RK/ 1 vit më parë/ 325 shikime
Prizren , Prizren, RK
Marrëveshje
Hysni Elezi
Shitet Bicikleta Capriolo Anaconda 26''
2 vit më parë
170 €
Shitet Bicikleta Capriolo Anaconda 26''
Shitet bicikleta Capriolo Anaconda me madhsi te gomave 26'' me 21 shpejtesi, frenat jan shimano e para osht me disk kurse mbrapa me gurtne, nderruesi i shpejtesive osht poashtu shimano,bicikleta osht ne gjendje perfekte.Numri kontaktues: 044516190 & Viber +37744516190
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 2 vit më parë/ 205 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
170 €
Hysni Elezi
VW POLO TDI 1.6 -10 ME DOGAN
3 vit më parë
Marrëveshje
VW POLO TDI 1.6 -10 ME DOGAN
Wv Polo TDI HIGHLINE PosedonPronaret :1Strukrutra e vetures: LimozineNdruesi i shpejtesive: ManualShpejtesi: 6CIlindra : 4Pesha: 1179 KgLenda djegese: NafteHargjimet: 4.2l/100km ne rruge te hapur5.1l/100km ne qytet3.6l/100km ne autostradeDyer: 5Ulse :5Ngjyra: e bardheKlimeAbsCentrallAlarme Gjamat me mbyllje automatikeP...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 154 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
Marrëveshje
Hysni Elezi
SHES GOLFIN 4 1.9 TDI VITI 2002 ISAPO ARDHUN
3 vit më parë
2'850 €
SHES GOLFIN 4 1.9 TDI VITI 2002 ISAPO ARDHUN
SHES GOLFIN 4 1.9 TDI 74 101 PSASR ABS AJRBAG KLIM GJAMAT ME RRYM FELLNE GJENDJE TEMIR TEKNIKE +377 44 777 301
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 117 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
2'850 €
Hysni Elezi
Golf 2 -86
3 vit më parë
250 €
Golf 2 -86
shes golf 2 benxin 1.6 shum irujten asht ka denim ne gjendje shum te mire drrim imunshem jumir presum
Prizren , Prizren, RK/ 3 vit më parë/ 98 shikime
Prizren , Prizren, RK
250 €
Hysni Elezi
Lokal me qira ne Dardani #025
3 vit më parë
100 €
Lokal me qira ne Dardani #025
Lokal me qira ne Dardani Te Santea #025Siperfaqja e lokalit eshte 12 m2.Qmimi i qiras eshte: Muaj (100) euro.Per cdo informate shtese, na [email protected]
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 112 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
100 €
Hysni Elezi
Mercedes S320 CDI -00 FULL1vjet RKS NDRRIM IMUNDSH
3 vit më parë
6'200 €
Mercedes S320 CDI -00 FULL1vjet RKS NDRRIM IMUNDSH
SHES mercedes S320 cdi i vitit2000.vetura posedon klimatronik ,automatik tiptronik,fellne,te bukura ngjyra e arit,1vjet regjistrim,dritare elektrike,servise te kryera dhe ne nje gjendje tejet te rregullt teknike optike motorri perfekt ndrruesi (menjaqi)perfekt,interieri i krem dhe shum i ruajtur,qdo gje ne funsion.ndrr...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 181 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
6'200 €
Hysni Elezi
Noki Lumia 920
3 vit më parë
60 €
Noki Lumia 920
Gjithqka ne gjendje te rregullt 32GB.
Gjilan, Gjilan, RK/ 3 vit më parë/ 35 shikime
Gjilan, Gjilan, RK
60 €
Hysni Elezi
Navi DVD per Mercedes
3 vit më parë
Marrëveshje
Navi DVD per Mercedes
Shitet navigacion Navi DVD TV Radio per mercedes c class. I ka edhe kabllat.Per info: 049 544 774Mercedes E class B C A S
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 15 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
Marrëveshje
Hysni Elezi
Dream multimedia DM 500-S
3 vit më parë
30 €
Dream multimedia DM 500-S
Dream multimedia programe free prej internetit
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 24 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
30 €
Hysni Elezi
SHES 4 FELLNE 14 COL PER GOLF DHE OPEL
3 vit më parë
115 €
SHES 4 FELLNE 14 COL PER GOLF DHE OPEL
SHES FELLNE 14 COLL JON SHUM T MIRA DHE T DREJTA I KAM PRU PREJ AUSTRIE QE DY DIT JON PA GOMA T KATRTAT JON T NJOJTA YLL BAJN "PER OEPL VEKTRA ASTRA CORSA KADET PER GOLF 1 2 3 PASAT LIMUZIN KARAVN ETJ TEL 045 207 664 +VIBER QMIMI ESHTE 115 ERO DIKUTOHET PAK PER QMIM
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 31 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
115 €
Hysni Elezi
AUDI 3.0 AUTOMATIK MOD 2005 FULL OPSION
3 vit më parë
8'666 €
AUDI 3.0 AUTOMATIK MOD 2005 FULL OPSION
SHES AUDI 3.0 AUTOMATIK NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE ME SERVISE TE KRYNEKLIMEN TRONIKDY QELSALEKUR SHUM E RUJTNESENZORA MOD 2005 viti 12.12 2004NGJYRA VJOLLCNDRRIMI I MUNDSHUMRKS DERI MUJIN E 7HIPOTEK NUK ASHTJU MIRPRESUM
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 176 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
8'666 €
Hysni Elezi
Leshohet Banes me Qera te 13 kaqshi
3 vit më parë
250 €
Leshohet Banes me Qera te 13 kaqshi
Leshohet Banesa me Qera te rruga B te objekti 13 katshi banesa esht e mobiluar tersisht pamjen e ka ka rruga kryesore ka nje pamje te mir esht ne katin e 6 Banesa ka ket renditje:Sallon me KuzhinDy Dhoma GjumiBanjo Terac Tel.044442969 ose 049556695 Qmimi.250 euro
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 76 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
250 €
Hysni Elezi
Shporet Beko
3 vit më parë
45 €
Shporet Beko
Shporetit i punon furra dhe dy pllaka.Nxemset e furres i ka te nderruara vitin e kaluar.viber:+377 44 185 655
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 58 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
45 €
Hysni Elezi
VW Golf 2 -88 1.6 B Ndrrim i mundshum
3 vit më parë
850 €
VW Golf 2 -88 1.6 B Ndrrim i mundshum
Shes Golf 2 1:6 benxin ne gjendje te rregullt osht shum i mirmbajtun ka interjer t paqt ka fellne t mira guma t mira regjistrim ka der me t 09:06:2016 perkthimi i menihershum hipotek so per me shum info kontakto n viber +37745286091
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 47 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
850 €
Hysni Elezi
HP6000 PRO MT- E8400 - 8GB DDR3-SSD 80GB+260GB
3 vit më parë
230 €
HP6000 PRO MT- E8400 - 8GB DDR3-SSD 80GB+260GB
Shitet - Shtepiza ne gjendje perfekte me keto performanca HARDWER-IT:Mother Board - HP Compaq 6000 PRO MT PCProcesor: Core 2 (Quad Core) E8400 3.0 GHZ (2 berthama fizike- 4 virtuale)Ram Memorie: 8 GB DDR3 1330 mhz HPDIsqe Brand Name: (SSD 80GB INTEL - modeli me i ri i disqeve) + (SATA 260 GB WESTERN DIGITAL)Kartela Gra...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 106 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
230 €
Hysni Elezi
Fellne 17 coll per Mercedes
3 vit më parë
230 €
Fellne 17 coll per Mercedes
Shes fellnet ne gjendje shume te mire nuk gjujn as nuk jane te demtume.Ndrrim i mundshem.Tel:044240252 049788630Goma,guma,felga,felln
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 53 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
230 €
Hysni Elezi
Fellne 16 coll per Audi , Golf 5,touran
3 vit më parë
135 €
Fellne 16 coll per Audi , Golf 5,touran
Shes fellnet ne gjendje shume te mire Nuk gjujn as nuk dridhin.Ndrrim i mundshemTel:044240252 049788630Goma, guma, felga, fellne
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 60 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
135 €
Hysni Elezi
Kamera Mashtruese 4x (Fake Camera)
3 vit më parë
45 €
Kamera Mashtruese 4x (Fake Camera)
4 copa 50 EURO100% Markë të re dhe të lartëKarakteristika:Për përdorim të brendshëm ose në natyrëVjedhjen, grabitje dhe vandalizëm nga shtëpi apo të biznesit lokalet tuajPërdorni për të dy brendshme dhe te jashtme.Montuar në mur kllapa dhe përbërës.Lehtë dhe të shpejtë për të instaluar -Nuk ka lidhje të nevojshmeKeq LE...
Lipjan, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 134 shikime
Lipjan, Prishtinë, RK
45 €
Hysni Elezi
Radio Lidhje "KENWOOD" TK-7302-VHF 136~174 MHz-EDI
3 vit më parë
180 €
Radio Lidhje "KENWOOD" TK-7302-VHF 136~174 MHz-EDI
Mobile Radio TK-7302 - 136~174 MHz- Extra wideband coverage (UHF: 70MHz)- IP54/MIL-STD-compliant radio- 16 Channels, 2 Zones- Enhanced KENWOOD Audio- External D-SUB 15-PIN Interface- QT/DQT/DTMF- FleetSync® PTT ID, SelCall & Status- 2-Tone (Encode/Decode)- MDC-1200 Signaling- PTT ID Encode, Stun/Revive Decode, Emer...
Prizren , Prizren, RK/ 3 vit më parë/ 51 shikime
Prizren , Prizren, RK
180 €
Hysni Elezi
Golf 2
3 vit më parë
1'400 €
Golf 2
Shitet Golf 2 1.6 diesel ne gjendje teknike te mire, felnne alumini,amortizera sport, i ruajtur siq shihet ne foto si dhe regjistrim deri ne tetor.
Prizren , Prizren, RK/ 3 vit më parë/ 81 shikime
Prizren , Prizren, RK
1'400 €
Hysni Elezi
A29 Shitet Banesa te posta e Vogel
3 vit më parë
1'200 €
A29 Shitet Banesa te posta e Vogel
Banesa Posedon;1 Sallon me Kuzhinë2 Dhoma Gjumi 1 Ballkon 1 BanjoWc1WcCmimi : 1200 € M2Banesa është në ndertesen prapa Postes së vogel kati i I me pamje nga të dyja anëtKodi : A29Tel:044/841-555 | 049/213-223Viber: +377 (45)567-866NË DISPOZICION PREJ ORËS 09:00 - 18:00 .E-Mail: [email protected] në Faceboo...
Prishtinë, Prishtinë, RK/ 3 vit më parë/ 136 shikime
Prishtinë, Prishtinë, RK
1'200 €
Hysni Elezi