Shitet galaxy s6 demo version

Samsung Prishtinë, Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

shitet ose nderrohet samsung galaxy s6 demo(pa simkartele, eshte origjinal i prodhuar per reklama).
Telefoni eshte pa asnje grrithe dhe gjithqka ne rregull(me garancion).
Mund te me kontaktoni ne viber
+38649809109

195 €

Prishtinë, Prishtinë, RK

32 shikime 0 komente ID #814

Rreth shitësit

Mergim Zymberi
Mergim Zymberi 3 vit më parë
QR CODE
Mergim Zymberi
Prishtinë, Kosovë
Registered 3 vit më parë