Shiten HTC dhe IPhone 4s

Telefonë tjerë Therandë, Prizren, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Shiten Telefonat (HTC edhe IPhone 4s ) te ardhur nga Austria me krejt
kartelat ban HTC me Facbook, me skype me whatsap me viber krejt i bojn
8.0 Mega pixels boj ndrrim me naj Telefon ose me pare qysh um konvenon :
WITH HTC Sense Iphone 4s 16g ban me ni kart te kosoves Give (HTC
80ero)(Iphone 4s80e)boj Ndrrim me naj Telefon.

80 €

Therandë, Prizren, RK

52 shikime 0 komente ID #596

Rreth shitësit

Hysni Elezi
Hysni Elezi 3 vit më parë
QR CODE
Hysni Elezi
Kosovë
Registered 3 vit më parë