Dhoma per Femijè Me Porosi vib+377 44 799 989

Kauq | Divan Malishevë, Gjakovë, RK 6 muaj më parë

Përshkrim

Prodhojm Dhoma Fjetje . Dhoma per Femijë Kuzhina Garnitura etj, Per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit 044 222 451 049 494 030 viber +377 44 799 989 Dhomat e fjetjes jon me 2 vite garancion dysheku (ortipedic pa feder) transportin si dhe montimin e bejm ne gjithe teritorin e Kosoves PER me Shume Modele vizitoni Faqen ton ne FACEBOOK MOBILERIA FER DIZAJN
Marrëveshje

Malishevë, Gjakovë, RK

24 shikime 0 komente ID #959

Rreth shitësit

Anonim
Anonim 6 muaj më parë
QR CODE
Anonim
Registered 6 muaj më parë