Mobile dhe tavolina

Kauq | Divan Ferizaj, Ferizaj, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Jemi prodhues te këndeve dhe tavolinave
Këndi me dimension 300*300 cm qmimi 390 euro (dy treshe njeri me hapje plus këndi)
Viber:+377 45 657 940

390 €

Ferizaj, Ferizaj, RK

58 shikime 0 komente ID #826

Rreth shitësit

Mergim Zymberi
Mergim Zymberi 3 vit më parë
QR CODE
Mergim Zymberi
Prishtinë, Kosovë
Registered 3 vit më parë