Shes mobile salloni

Kauq | Divan Prishtinë, Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Shes mobile salloni 3-2-1-1 400€ mobilet jan t rujtne dhe n gjendje t
rregullt treshja bohet per fjetje per ma shum info...049.587.783


400 €

Prishtinë, Prishtinë, RK

209 shikime 0 komente ID #598

Rreth shitësit

Mergim Zymberi
Mergim Zymberi 3 vit më parë
QR CODE
Mergim Zymberi
Prishtinë, Kosovë
Registered 3 vit më parë