Shes Shtreter per dhome dite!

Kauq | Divan Prishtinë, Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Shtreterit jane 2 tresha,1 dysh dhe 1 fotele lekure!

Informata 044 249 654(viber)

650 €

Prishtinë, Prishtinë, RK

67 shikime 0 komente ID #830

Rreth shitësit

Gentijana Regjepi
Gentijana Regjepi 3 vit më parë
QR CODE
Gentijana Regjepi
Pejë, Kosovë
Registered 3 vit më parë