Prodhojm dyer e dritare te plastikes me zbritje

Ndërtimtari Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 
80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu
80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu
80:205-125eu pa rolet kurse me rolet 185eu
Dyer per banjo 120eu
60:60 gratis
Dyer garazhdave 900 eu[me motorr]
Dyer te humjes nga 250-750eu
Gjithashtu roletat mund ti porositni edhe me telekomand me nje pages shtes prej 70eu per gjdo motorr si dhe mund ti shtoni rrjeten e insekteve po ashtu me pages prej 35eum2.
Te nderuar klient per prodhimet tona garantojm 15vite .transporti dhe montimi ne ter kosoven si dhe ne tgjitha vendet ku ka shqiptar :shqipri.mal te zi.maqedoni.zvicerr.gjermani.etj .dritaret jan me tre goma dhe 8cm profil prodhim gjerman.

85 €

Prishtinë, RK

49 shikime 0 komente ID #517

Rreth shitësit

Albert Berisha
Albert Berisha 3 vit më parë
QR CODE
Albert Berisha
Prishtinë, Kosovë
Registered 3 vit më parë