Bëj Formatizimin dhe Programimin e Kopjuterëve 10€

PC-servis, Programim Prishtinë, RK 3 vit më parë

Përshkrim

Bëj Formatizimin e Kopjuterëve
Instalimi i Programeve (office, reader, rar, adobe etj)
Gjendëm te Hotel Grand-i.
Ofroj mundesinë të mar kopjuterin apo laptopin te shtëpa juaj dhe ta rikthej.
Transporti Falas
Vetem programimi kushton 5€
Nr kontaktus:
045 65 38 38
049 75 33 22

10 €

Prishtinë, RK

36 shikime 0 komente ID #473

Rreth shitësit

Hysni Elezi
Hysni Elezi 3 vit më parë
QR CODE
Hysni Elezi
Kosovë
Registered 3 vit më parë