Kuzhinier/e (Gjermani)

Punë, Shërbime tjera Prishtinë, RK 5 muaj më parë

Përshkrim

Kuzhinier/e (Gjermani)

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

• Ekzekutimi i saktë i përgatitjes së ushqimit
• Kontrollin e blerjeve
• Përgjegjës në kuzhinë
• Zbatimi i standardeve të cilësisë
• Pajtueshmëria me rregulloret e higjienës
• Inkorporimi dhe udhëzimi i të trajnuarve dhe praktikantëve

Eksperiencat:

• Njohuri të bazuara në ekspertizë
• Puna e pavarur
• Standard i cilësisë së lartë
• Fleksibiliteti dhe Krativiteti
• Shërbimi dhe mendimi i orientuar nga mysafirët
• Mënyra e strukturuar e punës

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777, ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.
Marrëveshje
I/e re
Shes

Prishtinë, RK Lagjja Kalabria, Rr.Ali Vitia, Tek Tregu Goup, Përball Roof Bistro 10000

47 shikime 0 komente ID #1091

Rreth shitësit

Punsohu
Punsohu 6 muaj më parë
QR CODE
Punsohu
Registered 6 muaj më parë