Moderatore

Punë, Shërbime tjera Prishtinë, RK 5 muaj më parë

Përshkrim

Përshkrimi :
Për shkak të rritjes së vazhdueshme Gazetalajm.com hap konkurs për Moderatore

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Të ketë të përfunduar Fakultetin e Gazetarisë, apo ndonjë drejtim në Shkenca Sociale (përparësi)
• Të ketë komunikim të rrjedhshëm në Gjuhën Shqipe
• Njohuri pune me kompjuter
• Të jetë e person i organizuar, motivuar dhe e përgjegjshme
• Të ketë pervojë pune në radio (e preferueshme)
• Të jetë person që i përshtatet dinamikës dhe natyrës së punës tonë.

Ne ofrojmë:
• Orar fleksibil të punës
• Mundësi reale të zhvillimit profesional në fushën e medias
• Ambient të ngrohtë dhe bashkëpunues kolegial
• Të interesuarat mund të na dergojnë CV-në së bashku me Leter Motivuese, në email adresen [email protected]
• Për pyetje shtesë mund të na shkruani edhe në viber: +383 44 70 80 70

Web: www.gazetalajm.com
Marrëveshje
I/e re
Shes

Prishtinë, RK Lagjja Kalabria, Rr.Ali Vitia, Tek Tregu Group, Përball Roof Bistro. 10000

50 shikime 0 komente ID #1089

Rreth shitësit

Punsohu
Punsohu 6 muaj më parë
QR CODE
Punsohu
Registered 6 muaj më parë